Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Boğaziçili öğrenciler kampüse mescid istiyor...muş

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Vidyo da yapmislar:

http://www.youtube.com/watch?v=O2Cempt4V0I

Twitter kampanyasi baslatiyorlarmis #bogazicinemescid tagiyla. Okulda tapinak olmasinin bir zarari yok bence ama, acsinlar derim ben. Ama zihniyet yanlis, en bastan biz musluman ogrenciler diyerek basliyorlar, satir aralari hep bir catisma, hep bir otekilestirme.

Mescid farkli isler icin kullanilir diyenler Bogazici'ni tanimiyor derim ama, BIlkent'te de var bundan, Cuma'dan Cuma'ya is goruyor neredeyse sadece, oradaki de farkli olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

ortada sizin ordugunuz kazak does not fit in our body diyen salak bir kiz da var aralarinda. hayir genel olarak halkin salak olmasini anliyorum ama bogazicine giren insanlarin bu kadar salak olmasini anlamiyorum.

bir tanesi de diyor ki yurtta namaz kilmayi kesfettim. umit burnunu buldu sanki.

okulun iki kampusunun HEMEN dibinde cami var iki tane. cok namaz kilmak isteyen camiye gidebilir. okulda sinif yetersiz, labler yetersiz, yurtlar yok denecek kadar yetersiz.. baslatmasinlar mescitlerine.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

ortada sizin ordugunuz kazak does not fit in our body diyen salak bir kiz da var aralarinda. hayir genel olarak halkin salak olmasini anliyorum ama bogazicine giren insanlarin bu kadar salak olmasini anlamiyorum.

bir tanesi de diyor ki yurtta namaz kilmayi kesfettim. umit burnunu buldu sanki.

okulun iki kampusunun HEMEN dibinde cami var iki tane. cok namaz kilmak isteyen camiye gidebilir. okulda sinif yetersiz, labler yetersiz, yurtlar yok denecek kadar yetersiz.. baslatmasinlar mescitlerine.

o kız sosyolojide master yapıyor..
Arkadşımla aynı evde kalıyorlar.Hatta videoda sonda çıkan kızı da tanırım aslında mantıklı biridir severim kendisini ama şu mescit olayını,isteklerini anlamış değilim,harbiden kuzey kampüsün üst kapısının 10 metre ötesinde cami var...çok gereksiz bir istek,yurt sorunu labratuvar sorunu gibi çok daha acil ihtiyaçları var Boğaziçinin,tutturup da mescit istemek.

Şuanda kampüsün ortasında çadır kurulu imza kampanyası için.

doesn not fit our body de....epic fail olmuş
Sosyal ağlarda paylaş

sosyolojide master yapmak zeki olmak anlamina gelmiyor. nice doktora ogrencileri var, zeka belirtisi gostermeyen.

olay ihtiyac falan degil, gayet sov. klasik akepe zihniyeti. islam'da kaza namazi diye birsey var, onu kullanabilirler. bilmiyorlarsa ogretiyim, ya da acip kuran falan okusunlar ne biliyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Hahah valla doğru.

Şimdi video da ne diyor.

Biz müslüman öğrenciler olarak?

Zaten şunu dedin ya amacın belli ki. Daha ne uzatıyorsun.
Gitmiş sadece sıkmabaşlılara sormuş. Herkese sorsana. Bakalım ne cevap alacaksın? Tek müslüman sizmisiniz?

İşgüzarlık işte amaçları.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...