Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

48 dakikada half life i bitirmek...

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

said:
LathspeLL, 03 Kasım 2004 16:39 tarihinde demiş ki:
o hareketleri "bende yapabilirim!!" demiyorum, yapıyorum zaten. Ama bu adam kadar seri yapmak için oturup çalışmak lazım. Yani hata yapmadan oraları geçmek falan emek ister. Ama movie'de yapılan Tau Jump'ı, bunny jump'ı falan rahat yapıyorum yani.

Ahh canım HLDM oynamak istedi.

aim'in adamınki kadar iyiyse sen turnuvalardan bilgisayar falan kazanırsın beh...
adamda ıskamalak, unutmak, hata yapmak gibi kavramlar yok.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lord_elvyn, 02 Kasım 2004 23:13 tarihinde demiş ki:
abi adam nasil o kadar hizli yuruyebiliyor nasil o kadar cok ziplayabiliyor? strafe desem degil, hile de yapmiyordur herhalde? nasil nasil nasil?

cs değil bu hl
bunnyi de iyi yapmıyor , burdaki progamer arkadaşlar da anlamıştır zaten
adamın izlediği yolu gidersem 40 dakika yaparım diyorum ben.
ama bilicem yolu. bunny ile katlarım ben bu adamı[signature][hline]valandil ownz j0o!
-emokid*-
they bury me like footsteps in the snow.
Sosyal ağlarda paylaş

Haritayı mahalle krokisi gibi ezberlemiş. Bütün çıkışları, arka yolları biliyor. Bazı bölümleri oynamıyor bile. Benim tek seferde zıpladıgım yeri cat cat cat zıplayarak geçiyor. Aiming te epey iyi. Kısacası arkadaş bayağı vaktini harcamış. Helal olsun.
Not: Bana pek lamer gibi gelmedi.
Sosyal ağlarda paylaş

bunny jumpı daha iyi yapmak sana 8 dk kazandırmaz mantıklı düşünüyo.
adam sonuçta çok iyi yapıo. hadi diyelim den daha iyi yapıosun kazansan kazansan 1-2 dk kazanırsın.

bu adam kadar iyi ezberlemiş, kestirmeleri bilen, iyi aim eden, hatasız hareket eden (doğru yerlere zıplamalar vs.) birini ben daha görmedim. daha iyisini yaparım diyen varsa hadi yapsın. hiç sanmıyorum burdan birinin daha iyi yapabileceğini.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gallant, 04 Kasım 2004 17:38 tarihinde demiş ki:
Haritayı mahalle krokisi gibi ezberlemiş. Bütün çıkışları, arka yolları biliyor. Bazı bölümleri oynamıyor bile. Benim tek seferde zıpladıgım yeri cat cat cat zıplayarak geçiyor. Aiming te epey iyi. Kısacası arkadaş bayağı vaktini harcamış. Helal olsun.
Not: Bana pek lamer gibi gelmedi.

said:
mayfer, 04 Kasım 2004 18:04 tarihinde demiş ki:
bu adam kadar iyi ezberlemiş, kestirmeleri bilen, iyi aim eden, hatasız hareket eden (doğru yerlere zıplamalar vs.) birini ben daha görmedim. daha iyisini yaparım diyen varsa hadi yapsın. hiç sanmıyorum burdan birinin daha iyi yapabileceğini.

Budur.....

Eğer ki bir oyun yoksa bu işin içinde,gidip o adamın elini öperim...O derece...
1 Haftada günde 2-3 saatten bitirdiğim oyunun canına okudu....

HELAL OLSUN!...[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

UYARI!:Evcil yaşayanlar için uygun değildir!
Satılık Süper Tesisat!Üst Model için satıyorum!Kaçırma!
Sosyal ağlarda paylaş

eheh mumi düşünüyorum da ilk çıktığında abimle beraber iki haftada geldiğimiz yere adam 15 dk'de geldi, gerçi biz ballandıra ballandıra oynuyorduk.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam,benim 4-6 saat arası uğraşıp geçemediğim yeri bile 30 saniyede geçince diyecek birşey bulamadan aval aval baktım ekrana...
eheh :)
Bug abuselarda harbi harbi yanlız...
Merak ettim bu adamı,resmi-nasıl oynadığı felan yok mu?[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

UYARI!:Evcil yaşayanlar için uygun değildir!
Satılık Süper Tesisat!Üst Model için satıyorum!Kaçırma!
Sosyal ağlarda paylaş

deli olcam 19 sn de kitlenip kalıyo video bende codeclerde yüklü ama böhüe ?[signature][hline]Alexi_Septimus, 01 Kasım 2004 17:27 tarihinde demiş ki:
Ölüm yaşamın bir parçasıdır.
Doğduğunuz günden itibaren ölmeye başlarsınız.
Ölüm bir süreçtir, öldüğünüz an ise bunun tamamlanışıdır, bu süreç doğduğunuz zaman başlar.
Sosyal ağlarda paylaş

neyse son codeci çektim düzeldi
hatasız kul olmaz tezini yalanlıyo eleman direk ya bunu yapan insan olamaz yani

ehe bunu yaratıkların dünyaya ışınlarken profesör ben hazır demeden girme falan diyo , understood ? diyince eleman kafayı sallar gibi ekranı sallıyo koptum orda eheh[signature][hline]Alexi_Septimus, 01 Kasım 2004 17:27 tarihinde demiş ki:
Ölüm yaşamın bir parçasıdır.
Doğduğunuz günden itibaren ölmeye başlarsınız.
Ölüm bir süreçtir, öldüğünüz an ise bunun tamamlanışıdır, bu süreç doğduğunuz zaman başlar.
Sosyal ağlarda paylaş

"ehe bunu yaratıkların dünyaya ışınlarken profesör ben hazır demeden girme falan diyo , understood ? diyince eleman kafayı sallar gibi ekranı sallıyo koptum orda eheh"

ahah evet :)
orası yarılış bir olay...

Tekrar tekrar izledim...

Burada bilgiler var

After the 2nd Half-Life run was done, it was agreed that a penalty of half a second would be added to the time for each demo recorded beyond the first. This is because the engine seems to cut out around 0.2 seconds on the start of every new demo, and to discourage using a large number of demos.
Best time, hard mode: 0:45:45 by David 'RandomEngy' Rickard on 21.06.04.
Best Single-segment time, hard mode: 1:00:33 by Blake 'Spider-Waffle' Piepho on 17.09.04.
Best Hazard course time: 0:03:16 by David 'RandomEngy' Rickard on 11.09.04.

-----------------

45 minutes to complete the whole game :rolling: ...these guys need girlfriends. The previous record was about an hour (I think)

source (http://planetquake.com/sda/other/halflife.html)

not girlfriends, better times on game levels! They said it takes 36hours to complete hl1. WRONG!

---------------------

Buradada tartışıp WHAT THE FK? demiş arkadaşlar

35 dakika 21. saniyedede profesor konuşurken böcek-pompalı-böcek-pompalı yapıyor orasıda ayrı bir yarılış olmuş :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BiTcH_oFBaT, 31 Ekim 2004 20:39 tarihinde demiş ki:
bugün bi avi izledim ve agzim hala acik...

benm ilk oynadiimda günlerimi verdigim oynu adam 48 dakikada bitirmis..

komik olan bazi yerlerde oyun motoru adamin hizina yetisemiyor koptum..

Neyi bitirmiş Marioyu mu ?
linki bulunca vericem..
[signature][hline]Kopan bir ipe, sımsıkı bir düğüm atarsanız,
İpin en sağlam yeri artık bu düğümdür.
Ama ipe her dokunuşunuzda, canınızı acıtan tek nokta,
Yine o düğümdür...
Sosyal ağlarda paylaş

ooooohaaa dedim resmen.adam bazı bölümleri direk geçiyor abus la.herifin xen e ilk girdiğinde yaptığı ve 2. platform bölgesinde yaptığı taular felan aşmış.Herif hiç ölmedi bu ayrı bi durum.herif auto aim kullanmış ama yürürken bi recon a smith diğerine bolt çaktığı bir yer var süper yani.cephanenin orda(unquesionable ethics galiba) taular resmen süper keşfedilmiş.adamın en başta yaptığı jump.lamda reactor de el bombasıyla yaptığı 1 sağlığı kalan yer süper valla helal olsun
edit: power up ve we got hostiles ı direk geçmesi süper olmuş[signature][hline]"Kaybetmek ölmektir.Binlerce savaştan galip çıkabilirsin ama sadece bir savaşta malup olursun"
Zaknafein Do'Urden

[Bu mesaj Sparkcaster tarafından 06 Kasım 2004 00:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...