Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

euorpe music awards

duende

Öne çıkan mesajlar

mtv nin euorpe music awards persembe gunu sizce kimler kazanır
en iyi rock
linkin park
red hot chili peppers
good charlotte
greenday

sizce hangisi kazanır ben istemesemde linkin park kazanır diyourm ama good charlottenin kazanmasını isterdim

favoriniz ve kazanmasını istediiniz kim

bide oteki dallarda kimler aday[signature][hline]i've been here
i've been there
i've been every fuckin where
Sosyal ağlarda paylaş

bunlar arasından greenday'e oyumu verirdim de the darkness'da yok muydu ben i yanlış hatırlıyorum?onlara oy vermeyi düşünüyordum çünkü.[signature][hline]
-oğlum saçını kestir toka takacak kadar uzamış
-hocam okul kurallarına uyuyorum ama.yönetmeliğe göre ensenin açık olması ve saçın kulak memesini geçmemesi gerekiyor.yan istersem neslihan yargıcı gibi tepeye kadar kule yapabilirm
-e peki

son projem:tüm sevgililerine şarkı yazan adam.ancak şarkı aynı sadece isim bölümünü değiştiriyor

o kadar progresifim ki anlatamam

Sosyal ağlarda paylaş

ha bu arada good charlotte'a da linkin park'a da kafam girsin.[signature][hline]
-oğlum saçını kestir toka takacak kadar uzamış
-hocam okul kurallarına uyuyorum ama.yönetmeliğe göre ensenin açık olması ve saçın kulak memesini geçmemesi gerekiyor.yan istersem neslihan yargıcı gibi tepeye kadar kule yapabilirm
-e peki

son projem:tüm sevgililerine şarkı yazan adam.ancak şarkı aynı sadece isim bölümünü değiştiriyor

o kadar progresifim ki anlatamam

Sosyal ağlarda paylaş

rock değil ki bunların çoğu belki hiç biri ? :) greenday biraz aralarından sıyrılıyo gibi oda tek dinlediğim şarkıları american idiotun sabit riffine(süper bu riff hastayım) ve kısada olsa solosuna bakarak söylüyorum. benimde oyum greendaye gider[signature][hline]Alexi_Septimus, 01 Kasım 2004 17:27 tarihinde demiş ki:
Ölüm yaşamın bir parçasıdır.
Doğduğunuz günden itibaren ölmeye başlarsınız.
Ölüm bir süreçtir, öldüğünüz an ise bunun tamamlanışıdır, bu süreç doğduğunuz zaman başlar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Predator-, 15 Kasım 2004 20:05 tarihinde demiş ki:
rock değil ki bunların çoğu belki hiç biri ? :) greenday biraz aralarından sıyrılıyo gibi oda tek dinlediğim şarkıları american idiotun sabit riffine(süper bu riff hastayım) ve kısada olsa solosuna bakarak söylüyorum. benimde oyum greendaye gider

aslında neredeyse hepsi rock da türleri farklı
misal greenday punk rock diye geçer. lp alternatif, rhcp de modern rock işte :D

son dönemi takip edemedim ama bunların arasında favorim rhcpdir.[signature][hline]en ince yerim bileğim..!?!

[Bu mesaj Mum_Chamber tarafından 15 Kasım 2004 20:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...