Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Birşey dikkatimi çekti.


Eternal

Öne çıkan mesajlar

Malum kış geliyo sweatshirt leri falan cıkarıyodum üst raftan asagıya koymak için.4-5 tane aynı marka sweatshirt um var marka veriyim şimdi..İçindeki etikette Made In Turkey yazıyodu fakat bu made in turkey yazısını ordan koparabiliyosun.böle hani formları yırtmak için yapılan kolay bölümler olurya hemen yırtarsın.O sekilde yapmıslar etiketin made in turkey bölümünü.
Şimdi ayıp bişeymi yani bu sweat bizim memlekette yapıldıysa.
Niye oraya o sekilde bir olay yaratırsınki.Millet cıkartıyodur o made in turkey bölümünü.[signature][hline]puô comprare il sesso
ma non l'amore


[Bu mesaj Eternal tarafından 14 Kasım 2004 23:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

Garip tabi. İlk defa duyuyorum böyle birşeyi. Ama boyun bölümündeki etiketi çıkartma şansım olursa ne lursa olsun çıkartırdım. Yine de dediğin başık açısına göre düşünürsek... Garip. Üzerinde düşünmek gerekli mi? Bilemiyorum bunu işte[signature][hline]It's "Unix" if it has the "x" sound in its name - the Xbox must be Unix then.

from a discussion on slashdot.org
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

Başka bir bakış açısı:
Ben asla etiketin üzerinde ne yazdığına dikkat etmem. Ama eğer sökülmesi için bir etiket yapmış olsalar kesinlikle söker ve dikkatle üzerinde yazana bakarım ;)

Bence boşuna alınganık ve gerilim yapıyoruz.[signature][hline]It's "Unix" if it has the "x" sound in its name - the Xbox must be Unix then.

from a discussion on slashdot.org
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...