Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hz muhammed of

Fin

Öne çıkan mesajlar

en güzeli senelerdir uygulanan numaraki bu
geliyo böle delikanlı bi sesle
abi bak yanlıs anlama zor durumdayız. is buluruz diye geldik. ama bulamadık aç kaldık biraz para verir misin felan.

komik olan bu sırada herifin elinde elektrikli testere felan oluyo bazen
hane agaç kesmeye budamaya geldik iş bulamadık babında
eauhuea
Sosyal ağlarda paylaş

Bana da geldi bir telefon. Bir bayan başladı efendimiz, Allah-ü teala diye. Konuşmasını sabırla dinledim. 199 tl'ye dini bir set satıyordu sanırım. Konuşması bitince "Allah, üç kuruş para için islamı, peygamberimizi ve Kur-an'ı alet edenlerden korusun." dedim. Kadın kaldı, BSOD yaşadı.

Hepinize tavsiye ediyorum. Digiturk, d-smart satmaya çalışanlara da ben görme engelliyim dediğim oldu. :D
Sosyal ağlarda paylaş

Frostbite said:

abi bana geçenlerde şöyle bir mesaj geldi"72 saat etkili bilmemne for men performans artırıcı bir kutu alana 2.kutu bedava" gibi bi mesaj geldi 72 saat ney la!!

Ginseng-arginine-epemedium-gotu kola

Birlesimiyle kalp krizi gecirmezsen 72 saate kadar etkili olabilir evet
Sosyal ağlarda paylaş

Lithran said:

Esk barlar sokağında bi bebe var kapkara çingene sevimlide it hergördüğünde napıyon abi der .Ee dayanamayıp veriyoz 5 kaat hep .Ama sonunada hep ekliyorum olm bak büyüyünce beni vurmayacaksın iyi mal verrcen diye tamam abi söz seni vurmam diyor sdfds

buraya kimsenin parmak basmaması ilginç lan..
söyle abi ne malı taş mı,esrarmı,lcd mi meth mi,multivitamin mi,pasiflora mı söyle abi ne olur..
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

en güzeli senelerdir uygulanan numaraki bu
geliyo böle delikanlı bi sesle
abi bak yanlıs anlama zor durumdayız. is buluruz diye geldik. ama bulamadık aç kaldık biraz para verir misin felan.

komik olan bu sırada herifin elinde elektrikli testere felan oluyo bazen
hane agaç kesmeye budamaya geldik iş bulamadık babında
eauhuea

aha bundan gördüm lan geçen markete gittim eve dönüyorum ağaç budama mı desem yaprak üfürücü mü desem böyle bişi dedim adres sorucak heralde buyur muyur derken başladı yok ağaç kesicem burada iş bulamadım falan para istio dedim yanlış gelmişin kardaş sen tüydüm
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...