Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Victoria Secret 2012

cantug

Öne çıkan mesajlar

http://www.youtube.com/watch?v=NkOGY112PnM

Çok beğendim full orginal videosundan çok daha ilgi çekici ve iyi bence... ayrıca Eğlenceli komik ne derseniz... 1 e basin devamlı :)

Ayrıca Full show u isterseniz torren-tr de var direkt stream izleyebilirsiniz

ps: justin Bieber olmasına rağmen güzel olmuş :)

Videodaki Süper Modeller : Alessandra Ambrosio, Adriana Lima, Behati Prinsloo, Candice Swanepoel, Doutzen Kroes, Elsa Hosk, Erin Heatherton, Jessica Hart, Lily Aldridge, Lindsay Ellingson and Miranda Kerr
Sosyal ağlarda paylaş

Gençken çoğu güzel zaten. Geçen Latetia ya baktım, ne hale gelmiş yaaa. 3.ye hamileyken plajda çekilmiş fotosunu gördüm, harakiri yapacaktım, related dan gelen görselle kendime geldim vallahi.

Ama ne hatundu Latetia yaa, uğruna Fransa'da heykeller dikildi, ünvanlar verildi, ülkeler arası krize sebep oldu. Peki ne yaptı, gitti avam kamarasından sir bilmem kimin kapatması oldu. İşte o zaman dünyanın gerçekleri tokat gibi yüzüme çarptı.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi hepsi çok güzel falan da, ANGEL SQUAD REAL LİFE MELEK BUNLAR DÜNYANIN DÖRT BİR YANINDAN SEÇTİK RÖH RÖH'lük güzel de değiller lan. Öyle bir hype yapıyorlar ki.

Yalnız arada kumral mavi gözlü dimpleları 240pde bile belli olan kız tam hadi ateistler bunu da açıklayınlık.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...