Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kota DSL 5 gb

LasT_SuRviVoR

Öne çıkan mesajlar

bilgisayarı webde gezinmek, chat yapmak veya oyun oynamak için kullananlar için güzel bir hadise. gerçi oyun dışında, ha 512, ha 256..

ama yine de abzürd biraz. benim de sadece yukarıda belirttiğim işler için kullandığım dönemler oluyor. ama sonra ne bileyim, arkadaşlarım film istiyor, veya ben bi sürü film çekmek istiyorum birden,(albüm, oyun, vs..) olmuyor pek tabii..

bu hadise biraz otomatik olsa, yani ne bileyim, adam 512 alır. eğer iki fatura arasında 5gb'ı bitirmezse 49 gelir, geçerse 90 küsür.. daha mantıklı sanki böyle?

ya da dialuptaki "girdiğin kadar öde" mantığı yerine, "indirdiğin kadar öde" mantığı oturtulabilir; pek tabii ki sabit bir fiyat üzerinden. hatta bu şekilde fiyat aşağı çekilip, misal 30 küsürlere, direk gb başına belirli bir fiyat biçilebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
slayer__, 13 Kasım 2004 21:46 tarihinde demiş ki:
iyide arada sırada nete giren adam için 512k 5gb 49mil çok değil mi 256k sınırsız 49mil verir sonuçta

slayer'a katılıyorum.
256k zaten surf için gayet yeterli, 64kya göre çok farketse de, 512k ile kıyaslanınca çok bir hız farkı olmuyor.
5gb limiti gerçekten az. 512k ile ben birkaç günde bitiririm o limiti. 10gb makul bir kota olurdu bence.[signature][hline]Forumlar iyice zevzeke mi benzemeye başladı ne?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LasT_SuRviVoR, 13 Kasım 2004 22:48 tarihinde demiş ki:
bencede zaten 512 99 milyon kim alırki
ben alırım, almamak için bi neden göremiyorum.

In kilobytes per second, we trust.[signature][hline]my god sits in the back of the limousine
my god comes in a wrapper of cellophane
my god pouts on the cover of the magazine
my god's a shallow little bitch trying to make the scene*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...