Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hiyaa allah ne kadar güzel lan

thecure

Öne çıkan mesajlar

Marty said:

ya bu arada, hazir yeri gelmemisken sorayim.

bir site linki koyup, su tarz baska siteleri de bul bana allahsiz diye aratabilecegimiz birsey var mi? sanki boyle birsey vardi googleda ama nerdeydi bulamadim

stumbleupon sanki öyle işlere yarıyordu . ama değil ise sana şurayı vereyim işine yarar :

http://www.theuselessweb.com/
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Baggio said:

Türkçe'nin ilkokul seviyesinde kurallarına uyabilmek için özel efora ihtiyaç duyan, "kasmadığı" zaman uyamayan ve bunu "rahatlıktan" diyerek toparladığını zanneden insanlara bir yandan çok acıyorum, bir yandan hiç acımıyorum ben de. Huyum kurusun.

"Ehuehue nerden kapanıyorsan kapan git burdan xDDDDD;)))" demiş bir de SS koymuş, üstüne "işte böyle göt ediyorum insanları naber ;oP)))" diye lanse etmiş ya eheh, sıfır öz eleştiri, maksimum yüzsüzlük, çöp yaşam.

işte bunlar hep össy'ye hazırlanırken çok 31'in zararları.

Sana bir fıkra anlatayım bu konu ile ilgili :

Günün birinde Oxford üniversitesinden bi edebiyat profesörü yolda bir grup zenciyi sohbet ederken görüp kulak misafiri olmuş. Ve sonra onların yanlarına gidip

-"İngilizceyi ilk okul seviyesinde bile konuşamıyorsunuz sizlere acıyorum" demiş

Zencilerde önce gülmüşler sonra bu edebiyat profösörünü dövmüşler ve "fuq off" deyip paketleyip yollamışlar .

Nasıl fıkra ? şimdi uydurdum ;D

Ahahahah
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Baggio said:

Türkçe'nin ilkokul seviyesinde kurallarına uyabilmek için özel efora ihtiyaç duyan, "kasmadığı" zaman uyamayan ve bunu "rahatlıktan" diyerek toparladığını zanneden insanlara bir yandan çok acıyorum, bir yandan hiç acımıyorum ben de. Huyum kurusun.

"Ehuehue nerden kapanıyorsan kapan git burdan xDDDDD;)))" demiş bir de SS koymuş, üstüne "işte böyle göt ediyorum insanları naber ;oP)))" diye lanse etmiş ya eheh, sıfır öz eleştiri, maksimum yüzsüzlük, çöp yaşam.

işte bunlar hep össy'ye hazırlanırken çok 31'in zararları.

Sana bir fıkra anlatayım bu konu ile ilgili :

Günün birinde Oxford üniversitesinden bi edebiyat profesörü yolda bir grup zenciyi sohbet ederken görüp kulak misafiri olmuş. Ve sonra onların yanlarına gidip

-"İngilizceyi ilk okul seviyesinde bile konuşamıyorsunuz sizlere acıyorum" demiş

Zencilerde önce gülmüşler sonra bu edebiyat profösörünü dövmüşler ve "fuq off" deyip paketleyip yollamışlar .

Nasıl fıkra ? şimdi uydurdum ;D

AHAHAHAHHAHAHAHHAH

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...