Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hiyaa allah ne kadar güzel lan

thecure

Öne çıkan mesajlar

Saeros said:

oho kim saldırmış ezmiş ya, maksat gırgır

Deathblade said:

Saeros said:

Noyzura said:

onlarda

da ayrı

bu mu aşağılama sdf.

dasaaa said:

ben dahi anlamına gelen de yi öğrenemeyecek kadar salak olanlara çok katlanamıyorum.

yok, aslında salak diyorum zaaaaaa

tamam maksat gırgır şamata olsun ama neden her post attığım başlığın altında toplu olarak sürekli birilerinin direk ya da dolaylı olarak hakaretlerine maruz kalıp , tartışmak zorunda bırakılıyorum ki ?
Sosyal ağlarda paylaş

kardeş, ben de henüz kahvaltı yapmadım. dün akşam mısırlı misafirlerimle yediğim yemekleri henüz eritemediğimden sanırım ama manyak şekilde çay çekiyor canım. çayımı içene kadar da çok bet adamımdır. kim ne dese üzerine oturduğum yerimden anlarım, terslerim, çirkinleşirim. bunun farkında olduğum için son zamanlarda çayımı içene kadar canımı sıkacağını düşündüğüm şeyleri duymamaya çalışıyorum. sana da tavsiye ediyorum. lan pazar günü, en güzel gün, sabah sabah hiddetlenme bu kadar, alt tarafı da ayrı yazılacak demişler, he de geç. çayını iç lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

neden her post attığım başlığın altında toplu olarak sürekli birilerinin direk ya da dolaylı olarak hakaretlerine maruz kalıp , tartışmak zorunda bırakılıyorum ki ?

pınardan ayrıl, mmo oyna, ara ara günlüğe yaz, eğlence kısmına katkıda bulun, albüme yorum yap sonra tekrar değerlendirelim.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

kardeş, ben de henüz kahvaltı yapmadım. dün akşam mısırlı misafirlerimle yediğim yemekleri henüz eritemediğimden sanırım ama manyak şekilde çay çekiyor canım. çayımı içene kadar da çok bet adamımdır. kim ne dese üzerine oturduğum yerimden anlarım, terslerim, çirkinleşirim. bunun farkında olduğum için son zamanlarda çayımı içene kadar canımı sıkacağını düşündüğüm şeyleri duymamaya çalışıyorum. sana da tavsiye ediyorum. lan pazar günü, en güzel gün, sabah sabah hiddetlenme bu kadar, alt tarafı da ayrı yazılacak demişler, he de geç. çayını iç lütfen.

tütün içmeyi bırakalı 1 hafta oldu. Canım çekmiyor ama light cola içmeyi bırakalı 2 ay oldu onun yerine meyveli soda içiyordum ama şekerli diye onu da bıraktım 1 haftadır. Tek yemesel içmesel tatlı keyfim günde bir çikulata idi fakat antrenörüm alt karın kaslarının görünmesini istiyorsan onu da bırak dedi anlayacağın çayımın içine şeker bile atamıyorum. Anla halimden ;(
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

Noyzura said:

neden her post attığım başlığın altında toplu olarak sürekli birilerinin direk ya da dolaylı olarak hakaretlerine maruz kalıp , tartışmak zorunda bırakılıyorum ki ?

pınardan ayrıl, mmo oyna, ara ara günlüğe yaz, eğlence kısmına katkıda bulun, albüme yorum yap sonra tekrar değerlendirelim.

hayatımın aşkından ayrılmam. mmo'lara pek dadanmıyorum wow'u 2 sene önce bıraktım mentalitesinden dolayı(sürekli raid item roll at yeni patch gelsin baştan başla). Günlüğe yazarım nerede olduğunu bulmam gerekiyor. Eğlence kısmına da katkıda bulunurum ;D Aslında eğlenceli biriyimdir bakma burda sivri dilli ukala biri gibi gözüktüme ;D asfd
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

1 aydır alkol yok, 24 gündür sigara yok.anlıyorum gözüm seni.

Beni anladığına sevindim . BU postumdan attıktan sonra spor salonuna gidicem ve günlük rutin olarak 50dkda 6km koştuktan sonra 25dkda 10km bisiklet sürerek dinlenip sonrasında bodybuilding yapıcam. ve sadece bir bardak kahve içtim acı acı....

p.s: alkolü bıraktım 2006da.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

BU postumdan attıktan sonra spor salonuna gidicem ve günlük rutin olarak 50dkda 6km koştuktan sonra 25dkda 10km bisiklet sürerek dinlenip sonrasında bodybuilding yapıcam. ve sadece bir bardak kahve içtim acı acı....

bak mesela spor kısmı var. suplement log ları diye kimsenin anlamadığı tuhaf bir dilde dönen muhabbet var. oraya takılabilirsin. bize de anlat hatta sonra neymiş ne değilmiş diye asdfasd adamlar belki anamıza bacımıza sövüyordur gizli gizli
Sosyal ağlarda paylaş

Çok acayip bir yer orası yaaa. Bir kere yanlışlıkla girdim, millet cıbıl fotolarını koymuş, nasılım diye soruyor diğerleri de yorum yapıyor. Korkudan monitörü pencereden fırlattım direk. Sonra millete anlatamıyorsun ne forumu olmadığını. Daha azın bir dünya adam banlamıştır ayrıca.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

KuddusiMavra said:

1 aydır alkol yok, 24 gündür sigara yok.anlıyorum gözüm seni.

Beni anladığına sevindim . BU postumdan attıktan sonra spor salonuna gidicem ve günlük rutin olarak 50dkda 6km koştuktan sonra 25dkda 10km bisiklet sürerek dinlenip sonrasında bodybuilding yapıcam. ve sadece bir bardak kahve içtim acı acı....

p.s: alkolü bıraktım 2006da.

naptın sen ya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...