Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dr. Alvin Abbott bana e-mail attı.

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

Bir solukta okudum.

Hayatımda aldığım en iyi spam mail.

Meksikalı bir yahudi iş adamının londra bankalarındaki hesaplarından bahsediyor.

asdşlasdşalskdas

Dr Alvin Abbott düşük: Özel Mobil: (+44) 7012961440

Merhaba arkadaş,

Dr Alvin Abbott Credit Suisse Bankası, Bir Cabot Square, Londra EC14 4QJ, İngiltere yöneticisi Muhasebe / Denetim Departmanı duyuyorum. Ikimiz ve daha az ayrıcalıklı olanlar da yararlanacak bir büyük yarar olacak bir iş teklifi ile ilgili olarak seni temasa geçti. Yöneticisi muhasebe / denetim bölümünün Londra Bölge ofisi olmak, yabancı müşterilerimiz Geç Bay Moises Saba Masri birine ait bir hesap £ 16,500,000.00 YTL toplamı (Onaltı Milyon Beşyüz Bin Büyük İngiliz Sterlini) keşfetti. Bir helikopter kazasında öldü Meksika Yahudi bir iş adamı oldu. Eşi, biricik oğlu Avraham (Albert) ve kızı-in-law hem helikopter kazasında öldüğünde Sayın Saba 47 yaşında idi. Aşağıdaki sitede web adresine çarpışma ve bizim geç müşteri Bay Moses Saba ölümüne ilişkin olarak daha fazla bilgi var alabilirsiniz. http://www.ynetnews.com/articles/0, 7340, L-3832556, 00.html? Eğer işlem ve gizlilik buradaki hassasiyeti nedeniyle özellikle yaşadığı coğrafi doğadan uyandırdı irtibat seçim. Şimdi bizim banka miras fon talebi için gelmek-up yakınları herhangi bekliyor olmuştur ama ne yazık ki tüm çabaları hükümsüz olmak gelmiştir. Ben şahsen Sayın Saba akrabaları ne kin herhangi bir sonraki ne bulma konusunda başarısız olmuştur. Bu bakımdan, ben yakın akraba / değerinde bu hesabın gelirleri £ 16,5 Milyon Büyük İngiliz Sterlini size ödenebilir böylece ölen yararlanıcı olacak gibi size sunmak için sizin onayınız ararlar. Bu tahsis veya bu yüzdeler bana% 60 ve% 40 sizin için paylaşılmış olacak. Ben gerekli tüm yasal bilgi Elimizde yapmak üzeresiniz bu iddia yedeklemek için kullanılan olabilir size vermek olacaktır. Tüm ihtiyacım belgeler için adları yüklediğinizde ve meşru yararlanıcı kanıtlamak için İngiliz Yüksek Mahkemesi yasallaştırmak için. Şimdi gerektiren tüm aracılığıyla bize bu işlem görmek etkinleştirmek için dürüst işbirliği, gizlilik ve güven. Sana% 100 başarı garantisi ve bu ticari işlemin hukuk muhit altında idam olacağını ve ayrıca sözleşmenin ihlali sizi koruyacaktır. Biz bunun üzerinden çalıştırmak için 7 iş günü olduğu gibi bana aşağıdaki verin: 1. Adınız ve soyadınız: 2. Telefon numarası: 3. İletişim adresi: 4. Yaş: 5. Cinsiyet: 6. Meslek: Bir yöntemsel arama ile gitmiş olması, ben bu öneriyi ilginç bulacaksınız umuduyla sizinle irtibata karar verdi. Bu mesajı ve ilgi göstermesi, onay Lütfen, daha fazla bilgi biz daha önce söylediğim gibi banka ile devam ederken bu size vermek olacaktır. Bu e-posta ve iş teklifi için kabul çok takdir edilecektir. Bana daha fazla tartışma için bu e-postanın makbuz arayın. Saygılarımızla, Dr Alvin Abbott.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...