Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

folyo ve tahtadan para basma makinesi ile dolandırıcılık yapan afrikalılar

Feamer

Öne çıkan mesajlar

BramStoker said:

Feamer said:

ilk seferde getirdiği 5 bin Euro�yu ertesi gün 10 bin Euro�ya alınca bir sonraki gün ise 330 bin Euro getirdi. 330 bin Euro veren müteahhit daha sonra bu durumun gerçek olmadığını anlayarak polise başvurdu.

Runescape scam 101

lan bu kadar salak bi adam 330bin euroyu nerden kazaniyor, buluyor ya sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Feamer said:

Norak said:

asıl dolandırılanları tutuklamalılar bence

ne işle iştigali iseler, o meslekten men edilmeliler, hele sabah bir müteahhit açıklamalarını dinledim evlere şenlik, yok bunlara daire satacaktım, yanıma şu kadar bin dolarda aldım, o para ile de arsa alacaktım beni dolandırdılar

sadece salakliktan da degil abi, para makinasi alayim da sahte para basayim diye plan kuran adam bina yapacagi zaman kolonun icini beton yerine cuval doldurur lan. direk men edilmesi lazim of tiksindim birden resmen
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Bu kadar salak olunca dolandirilmak suc sayilmamali ya. Adamlarin kazandigi her avro helal.

Ardeth said:

BramStoker said:

Feamer said:

ilk seferde getirdiği 5 bin Euro�yu ertesi gün 10 bin Euro�ya alınca bir sonraki gün ise 330 bin Euro getirdi. 330 bin Euro veren müteahhit daha sonra bu durumun gerçek olmadığını anlayarak polise başvurdu.

Runescape scam 101

lan bu kadar salak bi adam 330bin euroyu nerden kazaniyor, buluyor ya sdf

asdasfasdfsdas aynen ya
Sosyal ağlarda paylaş

niye abi 1 milyon markını,35 yıl boyunca,eşini dahi yanına getirmeyip,alamanyalarda heim denilen işçi koğuşlarında geçiren,35 yıl boyunca toplam da sivil de 3 takım elbise giyen,bmw'de çalışıp hayvan gibi para alarak,o 1 milyon markı götürüp yim..ş'a kaptıran ve paramı verin dediklerinde merkez ofisine gidip,korumalardan dayak yiyen 1 komşu tanıyorum:D,ayrıca yi..ş zede diyerek eylem yapıp,genel müdürden randevu koparıp,şu anda merkezi yeni bir üniversite olan binanın bodrum katında 1 otobüs dolusu 50+ ihtiyarların sopa yiyerek döndüklerini de biliyorum.sizce hangisi daha büyük dolandırıcılık? eueheueheuhe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...