Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş - Fenerbahçe

micha

Öne çıkan mesajlar

TR nin en iyi tandem defans oynayabilen oyuncuları BJK de..
bjk nin sorunu defansı deil
ortasahanın ortasıdır.
kazma, cabuk oynayamayan
defansa yardımcı olamayan
top çalma becerisi olmayan
ileriye çıkmayan
ööle boş boş oyayan ortasahamız war
adam gibi 1 2 ön libero olsaydı bjk de bu halde olmazdık.

sizin kanatlar zayıf ortasaha kuvvetli çok adamla çıkabiliozuz bu yüzden iyi kapanan takımlara gol atabilionuz

bizim kanatlar kuvvetli ortasaha zayıf
her az adamla yakalandıkmı gol yiyoruz
ama kanatlardan da böle bi takıma karşı affetmicez sanki
Sosyal ağlarda paylaş

Naptın hoca sen orta sahada 1 adam oluyo bizde =)
Top geliyo yallah sağ kanada orda birisi harcıyo topu işte arada da gol fln oluyo heh neyse
Del Bosque son 2 maçta defansı bir nebze oturttuğu için ve genel olarak kadroyla çok oynamadığı için oyunculara önlem alınması kolay olur tahminimce. Bence riske girip alakasız bi kadro çıkarırsa bjk feneri yener diye düşünüyorum.

Bende maçı seyredemicem acaba hangi radyodan yayınlanır AlemFM mi BestFM mi genelde bu ikisinden birinde oluyo sanırım?
Bilen varmı??[signature][hline] V ò d à n | ICQ
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelikle umarım futbol seyri açısından güzel bir maç olur.

Maç öncesi değerlendirme yapmak gerekirse de,

Önce Teknik Direktörler'den başlamak istiyorum,
Daum ile Bosque'yi değerlendirmeyi iki başlıkta düşünüyorum. Birincisi Bosque'yi daha çok sevdiğim için objektif olamayacak kadar subjektif değerlendirmem, bana göre daha oturmuş bir adam Daum'a göre. Gelelim objektif değerlendirmeye ortada sayısal bir kanıt var ki, Daum'un üstünlüğüne hiç bir şekilde matematiksel olarak gölge düşüremiyorum. Her iki teknik adamın'da öncelikle gol yememek için ne gerekiyorlarsa yapacaklarını düşünüyorum, savunma ağırlıklı kadrolar ile bir maç izlememiz büyük bir olasılık.

Gelelim her iki takımın defans'larına, bence burada eşitler hatta ufak bir farkla Beşiktaş'ın ağırlığı bile söylenebilir. Bu noktada İbrahim Üzülmez'e verilecek görev çok önemli olacak.

Orta saha'ya baktığımız da burada Fenerbahçe'nin üstün olduğunu düşünüyorum. Daha önceki yazılarımda da belirtiğim gibi Alex'in muadilinin henüz hiç bir Türk takımında olmaması ve bu yeteneğin yanında etkili bir Aurelio'nun da fark yaratabilecek yaratıcılığı Fenerbahçe'yi Beşiktaş'a nazaran daha avantajlı konuma getiriyor.

İleri'de ki oyunculara baktığımda ise Fenerbahçe'nin bariz bir üstünlüğü var. Skoru her an değiştirebilecek ayaklara sahip bir takım Fenerbahçe.

Sonucu ne belirler diye düşünecek olursak, kesinlikle hakem'in etken olma ihtimali yüksek bir maç gerek tecrübesizliği gerekse maçın kritikliği nendei ile bu yük ağır gelebilir.

Stresine ve sinirine hakim tarafın dengeleri değiştireceği bir gerçek.

Şöyle bir toparlarsak, maçın kaderine etki edebilecek oyuncuların dağılımda şanslı taraf Fenerbahçe ama yinede futbol'un bir takım oyunu da olduğunu unutmamak lazım.

Güzel seyirli bir maç dileğiyle, her iki TÜRK takımına da başarılar dilerim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Blind blaqın msgını oku :d[signature][hline]Daoc:Trex lvl 50 paladin DEL,SataVir lvl 50 ice wiz DEL
Trex lvl 50 Bm
Coh:Satanix Electrical blast/Electricity manipulation
Swg:Viru Jan-Tiran BH on Ecl.
Ve niceleri

Virus,SatanixVirus,Satanix,Virus-sensei
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...