Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rocko's Modern Life ---> Cnbc-e

BlaCk

Öne çıkan mesajlar

ah ulan be eve gelirdim direk televzyon başına nickelodeon açılırdı.
sırası böyleydi sanırım:

AAAAAAaaah gerçek canavarlar
rocko'nun modern yaşamı
Gizli tapınağın efsaneleri
Başka bir salak yarışma programı(şu mega süper sarp kayalıkların oldğu)
Clarrissa
Pete&Pete

sonra yayın biterdi biterdi bende her gün üzülürdüm[signature][hline]"Your love lies deep" you said... Deeper shall be the wound between your legs
Sosyal ağlarda paylaş

happy tree friends[signature][hline]diablotg, 01 Kasım 2004 19:21 tarihinde demiş ki:
birşey sormak istiyorum şu an bu etkenlerin hiçbirinin olmadığı bir zamana geri dönelim başlangıca insanların ömrü ne kadarmış
300-400 sene peki şimdi 60-70 neden düştü ????

Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlaCk_DmC, 09 Kasım 2004 14:08 tarihinde demiş ki:
o spongebob degıl bu 1

Ben o sponge bob diye iddia etmedim ki , sponge bob dizisinin içinde rol alan bir karakter adıda "patrick" sölediklerimde anlaşılmayacak bişey görmüyorum üstelik ,durduk yere ukalalık yapmışşın.Neyse..[signature][hline]k i n g p i n the striked sazan
lord_elvyn, 14 Ekim 2004 20:24 tarihinde demiş ki:
ya bu adam ne zaman banlanacak?

[Bu mesaj theKingpin tarafından 09 Kasım 2004 22:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
ooo bende bayılırım...
saatleri nedir rocko'nun?[signature][hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
|playingarena|Pati Pet
*Kuş,tavşanlar ve balıklar için..*
orc_lord in melancholy (day 56)
Allahım sen beni dostlarimdan koru, düşmanlarımla ben ilgilenirim.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bide clarissa vardı benim gibi nicko gençliği bilir

gerçi pek sevmezdim ama bigün clarissa gidip bi büstiyer almıştı sonra o camdan gelen çocuk ta oo buneki hergün mtv de görüoz biz bunları diyince kopmuştum

pete&petein bana en dokunan bölümlerinden biride otobüs şöförü olduğu zaman(hatta bi kız arkadaşı avr oda bozuk paralı makinelerde çalışıyo böle herhaltın makinesi falan var :) )

işte o bölümde pete sevdiği kızı otobüsle gezdiriyo en sonudna göl kıyısına götürüo orda şöför(asıl) gelio işte tam olaya el koyucakken koymuo ama pete öpüşemiyodu galiba

hatırlayan vardır belkide seyredeli çok olmadı ya kaç 5 sene felan olmuştur herhalde tahminen ?
Sosyal ağlarda paylaş

Soylemeden edemedim Pete&pete'in bana en cok dokunan bolumu bir bandolu bolumdu digeri ise kucuk pete'ın okulde manyak bi saka yaptıgı bolumuydu.

Ulan ne kadae etkiliyomuso dizi insanı ya cogu zaman ızledıkden sorna ıcım burkulurdu, hayat nme kadar boş moduna falan girerdem heyt be acaba nerden bulunur bu dizi DVD si varmıdır?[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...