Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rocko's Modern Life ---> Cnbc-e

BlaCk

Öne çıkan mesajlar

said:
Ra_d, 05 Kasım 2004 17:44 tarihinde demiş ki:
abi eskiden nickelodeon 'daki seslendirmesi bu güne kadar yapılmış en kaliteli seslendirmedir.

ama yenisi(cnbce) nasıl olmuş bilmiyorum.

kötü yapmışlar[signature][hline]diablotg, 01 Kasım 2004 19:21 tarihinde demiş ki:
birşey sormak istiyorum şu an bu etkenlerin hiçbirinin olmadığı bir zamana geri dönelim başlangıca insanların ömrü ne kadarmış
300-400 sene peki şimdi 60-70 neden düştü ????

Sosyal ağlarda paylaş

olsun yav, efsane geri döndü ya, o yeter. nickelodeon'un ilk zamanlarında amma hastasıydım bu çizgifilmin. haftasonları sabahın köründe yayınlanabilir bu arada benden söylemesi. spongebob falan da haftaiçi sadece 1 kere yayınlanıyor fakat haftasonu 2 günde de yayınlanıyor. saat 8:00-13:00 arası cnbc-e'den ayrılmayın derim..
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi hatırladım da bi bölümde televizyon heffer'ın beynini alıyodu. sonra bunlar olayın köküne gidiyolardı. adamın biri vardı, arkasında tepeleme beyin eheh. heffer'ınkini bulmuşlardı ince uzun.[signature][hline]"And God said, Let there be light: and there was light."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlaCk_DmC, 04 Kasım 2004 18:41 tarihinde demiş ki:
Heffer'ında ayrıca hastasıyım. :)

ehehe:)

ulan o kadar diledik, gelsin gelsin diye, gele gele öyle bi saatte geldi ki ben rocko başlarkene dersanede deneme sınavında oluyorum:(

kasıp tv kartı almaya karar verdim kaydetçem bölümleri çare yok...
edit: veya bi dakka ya tekrar yayını yokmu bunun? onu izleyim:D
[signature][hline]öss nubisi
MSN:[email protected]

[Bu mesaj Heffer tarafından 05 Kasım 2004 20:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlaCk_DmC, 05 Kasım 2004 19:47 tarihinde demiş ki:
Durun be sırada Pete&Pete var :)

Keşke bu Oynasa ya :( .. Amma izlerdim Havuç kafalı Pete ve Diğer Kardeşi Pete süperdi ya .. Bi bölümünü hatırlarım (ve daha çoğunu :) )Kardeşi Pete işte Hasta numarası yapıyodu Böle Konservenin KapağınI Falan Değiştiriordu ve Annesine yalan söylüyordu Gitmiyordu Okula..Karşıtarafın Garajını falan açıyordu Süperdi ya :) ..[signature][hline]Bir Insana Gereğinden Fazla Değer Verirsen;
Ya Onu Kaybedersin Yada Kendini .... ''C/H''
Sosyal ağlarda paylaş

oo rocko ya nickelodeon gençlerinin favori çizgifilmidir eheh.özellikle rockonun kuru temizlemeciye gittiği bölümün hastasıydım yaa...pete&petede süperdi.bi bölümde hoover barajına arabayla gidiyolardı arkada çacuklar otoyol katliamı tombalası oynuyorlar ehe süperdi ya :)[signature][hline]Yukarda yazılan tüm saçmalıkların telif hakları yazan salağa aittir.Yazardan izin alınmadan quote edilmesi, editlenmesi veya silinmesi halinde bu eylemleri gerçekleştiren kişiye yazar çok pis Beddualar edecektir.Bedduaların işlememesi olasılığına karşı yazarın bu eylemi gerçekleştiren kişiyi h3kl3m3 hakkı saklıdır.Copyright @ 2001, PUMA.
Sosyal ağlarda paylaş

heffer o inek işte:)

said:
Troil, 06 Kasım 2004 11:26 tarihinde demiş ki:
nickteyken çok izlerdim onu ya mükemmel bide inek vardı uahdusad
sosis fabrikasında çalışmaya başladığı bi bölüm vardı yarmıştı kendileri beni

[signature][hline]öss nubisi
MSN:[email protected]

[Bu mesaj Heffer tarafından 06 Kasım 2004 11:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlaCk_DmC, 05 Kasım 2004 22:43 tarihinde demiş ki:
Pete&Pete'in en guzel ve en sevdıgım bolumlerınden biri "Mr. Tasty"'dir. Hatırlayan varsa bilir ;)

Of of of =)

Şu dondurmacı di mi, hani yüzünü görmeye çalıştıkları =)[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...