Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paypalı olan baksın

rapper256

Öne çıkan mesajlar

Paypal açılmıyor. Açılsa girecem tekrar sanal kartın bilgilerini. Ve verdiği hatayı buraya yazıcam. Bankaya da sordurtacam anneme, arayacak bakalım neden izin vermiyormuş banka kredi kartını kullanmaya.

Eski kart için de böyle demişti nasıl çözdüm hatırlamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

@MasterHapLo
Ben anneme zamanında kaç kere kredi kartı çıkarttır dedim eskiden, bankaya gitmeye fırsat olmuyordu. Annem işçi, çalışıyor. Bankalar da 5-6'ya kadar açık olduğu için bir türlü çıkaramamıştık. Annem bir de bordro falan istiyorlar, emeklilere veriyorlar, herkese vermiyorlar derdi. En sonunda kredi kartını çıkarttırdık Allah'tan :D Sen vadeli hesap açtır deyince bu aklıma geldi. Mesela ben istesem kendi adıma kredi kartı çıkartırabilir miyim?

Senin dediğine göre sanal kartı kullanabilmek için hesaba para yatırmak gerekiyor. Benim sanal kart annemin kartına bağlı. Ekstresine yansıyor sanal kartla yapılan harcamalar. Ben sanal kartı kullanınca ekstrede gözüküyor şu kadar harcama yapılmış diye. Bankaya para yatıran biri de değilim. Neyse şimdi deniyorum bu sanal kartın bilgilerini paypala girmeyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ahanda ekleyemedim kartı. Şöyle diyor
"Bu kredi kartı, kartınızı çıkaran kuruluş tarafından reddedildi. Kartınızın neden reddedildiği ile ilgili ayrıntılar için lütfen kredi kartınızı çıkaran kuruluşun müşteri hizmetleri departmanı ile iletişim kurun. Bunun yerine, farklı bir kredi kartı eklemeyi tercih edebilirsiniz." İlk kart eklemeye çalıştığımda da böyle olmuştu. İnternet kullanımına kapalı sanırım kart diyecem de sanal kart bu. :/
Sosyal ağlarda paylaş

Tamamdır beyler kartta limit olmadığı için paypal kartı kabul etmemiş. Daha önce de aynı sorunu yaşamıştım, nasıl çözdüğüm aklımda değildi. Önceden de limit yoktu kartta, aynı hatayı alıyordum. Sanal kartla alışveriş yapmadığım zaman limiti sıfırlıyorum. Kullanmam gerektiği zaman da çoğaltıyorum limiti. Neyse herkese teşekkürler. :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Garanti Paracard Web.

Çözümün budur, kredi kartı görünümlü mecduat kartı bu internette kullanmak için. Hatta ben de kredi kartlarımı iptal edip buna geçmeyi düşünüyorum.

Bu arada insanlara önce gamecard'ı al, sonra para yollarım deme, forumda bir geçmişin, tanınmışlığın olmadığı sürece kimse yapmaz bunu.
Sosyal ağlarda paylaş

rapper256 said:

NeoStyle said:

warhammer zaten 2 haftalık hak veriyor eski oyunculara gir sitesine 2 hafta takıl sıkılırsın zaten.

Yoo Warhammer güzel oyun, öyle sıkıcı bir oyun değil. 2 haftalık süreyi nasıl edinebilirim?

https://accounts.eamythic.com/

buraya gir, giriş yap Reactivate a Closed Game Accounts u seç, altında username yazıyo zaten ona tıkla 14 gün veriyor
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Garanti Paracard Web.

Çözümün budur, kredi kartı görünümlü mecduat kartı bu internette kullanmak için. Hatta ben de kredi kartlarımı iptal edip buna geçmeyi düşünüyorum.

Bu arada insanlara önce gamecard'ı al, sonra para yollarım deme, forumda bir geçmişin, tanınmışlığın olmadığı sürece kimse yapmaz bunu.

13 doların lafını yapacak değilim. Karşımdakinde paypal var mı ve keyi doğru verecek mi vermeyecek mi belli değilken ben önce game time card'ı al derim tabii ki. Sonuçta para olmayan bir şey değil, ama karşımdakinde paypal var mı bilmiyorum. Belki adam kafasından uydurduğu keyi verecek, paranın üzerine konacak. Bu ihtimaller var. Tabii benim parayı yollayacağımın da garantisi yok. Yani karşımdaki bilemez parayı yollayıp yollamayacağımı. Ama gerek kalmadı zaten. Sanal kartın bilgilerini ekledim paypala.
Sosyal ağlarda paylaş

NeoStyle said:

rapper256 said:

NeoStyle said:

warhammer zaten 2 haftalık hak veriyor eski oyunculara gir sitesine 2 hafta takıl sıkılırsın zaten.

Yoo Warhammer güzel oyun, öyle sıkıcı bir oyun değil. 2 haftalık süreyi nasıl edinebilirim?

https://accounts.eamythic.com/

buraya gir, giriş yap Reactivate a Closed Game Accounts u seç, altında username yazıyo zaten ona tıkla 14 gün veriyor

Reactivate a Closed Game Accounts nerde yazıyor, bulamadım. Benim hesap trial bu arada. Ona key gireceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...