Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

afk kalmakta buna dahil. Eğer 5 dakika bir atraksiyona girmezsen oyun safe to leave oluyor. Bunu yersen eğer seni noobların arasına atıyor. Hayvan gibi bekletiyor, üstüne senin gibi adamlarla eşleştiriyor sanırım. Ayrıca, düşük kalite item düşüyor.
benim bildiğim böyle, yanılıyor olabilirim.

ek: ayrıca bu stacklanıyorda olabilir. Yani üstündeki ceza gitmeden yeniden ceza alırsan 1+1 = 3 şeklinde oluyor olabilir. Netde birisi ağlamıştı böyle.
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi sen direk low pri yemişsin. Item düşmüyor, sıra uzun sürüyor. Bunlar low prilerin başına gelenler.
Afk oluyorsanda farkında olmadığın olabilir mi?

Mesela "la ezdiler, bırakalımda kazansınlar" diyip. Base de sağa sola hareket ederken bu 5 dakikayı bulduysa direk yemişsindir yani :P.

Dota ya gir, orada kendi nickine tıkla (oyun içerisindeysen dota profiline bak de). Orada altda "kaybedilen ve terkedilen" diye ufak yazılmış yazılar var. Orada "terkedilen 0" mı görünüyor?
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:

yok abi sen direk low pri yemişsin. Item düşmüyor, sıra uzun sürüyor. Bunlar low prilerin başına gelenler.
Afk oluyorsanda farkında olmadığın olabilir mi?

Mesela "la ezdiler, bırakalımda kazansınlar" diyip. Base de sağa sola hareket ederken bu 5 dakikayı bulduysa direk yemişsindir yani :P.

Dota ya gir, orada kendi nickine tıkla (oyun içerisindeysen dota profiline bak de). Orada altda "kaybedilen ve terkedilen" diye ufak yazılmış yazılar var. Orada "terkedilen 0" mı görünüyor?

AFK de yapmıyorum, ondan da olamaz.

Abandoned 0 görünüyor, 5 win 5 loss toplamda.

Commendations muhabbeti ne oluyor bu arada?
Sosyal ağlarda paylaş

dotada kullanan yok tabi. 100 den fazla oyun oynadım 1 tane sıcak kanlı diye övmüş. Varımı yoğumu sentry , dust a harcadığım oyunlarda bile takdir alabilmiş değilim.

replay linki vereyimde, oradan beni övün!

bu arada support a felan yaz. Sorunun ne olduğunu. Belki bir şekilde bug olmuştur hesabında low pri de kalmışsındır. O süre normal değil yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...