Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samurai Empire-Ninja-Yeni adalar

misroi

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar SE order etmiştim ve bugun geldi tabi aksama acim dedim ama sabredemeden hemen actık yukledik upgrade ettik yeni yerlere gittik...

Bi kere ilk işim olarak yeni yerlerde ev aradım ama malum spor kalmamış ev deil igne atılcak yer bile yok... Bu aradada dolasıordum adaları ama adalar ada deil masallah doomu gecmiş. Ormanda yuruyen yaratıklar ve creaturelar WW yi rahatlıkla alıor asagıya bende tabi ilk gorus daldım hemen... 2 saniye sonra OOOoooOOOooo olduk. 70 physical resist ile 95 damahe hic yememistim ben artı yeni yaratıklar bayaa guclu 105 mace var 105 tactics ile sadece 15 damage vurabildim herneyse insallah herkeze hayırlı ilk ninjam yarattım..(isim=nakata). Tek onerim Islandlar uzerinde yalnız dolasmayın (10 reskillden soran insan akıllanio tabi). SE hakkında olan sorularınıza acıgım bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

Yıl 1997 oyuna başladık, yıl 2004 bitecek ve biz hala devam ediyoruz.

Oyun hakkında bu geçen sürede bir çok kez, bir çok değişik yerde tartışıldı durdu. Bu bitti artık everquest çıkıyor OSI ne yapacak dendi durdu.

Kan kaybetmek herzaman ölmek manasına gelmiyor malesef.

Birçok oyun var ve de bundan sonra oalcak, hiç bir zaman eskisi gibi UO sadece tek oyun olmayacak. Yine de UO'nun verdiği bazı tatlar varki anlatılmaz.

Grafikleri basit olabilir ama bence oyuncuya bir çok esnekliği veren bir yapısı var, herşeyi olabilirsiniz yada olmayabilirsiniz.

Daha çıkalı birkaç gün olan ek pakaetteki ada da yer kalmadığını düşünürseniz hala daha bu oyunu oynayan bir kitle var.

Ve bence olmaya da devam edecek. Bu oyunda arkadaşlarım olduğu sürece asla vaz geçmeyeceğim en azında ben kendimi artı bir sayıyorum.

Bu forumlarda bir başlıkta dendiği gibi yew moongate'deki pvp'nin tadı hiç bir oyunda yok.
http://forum.paticik.com/view.php?id=94861

WoW'da oynarız ve diğer çıkacakları da ama bence UO hala daha bana epic dünyayı en iyi şekilde hissetiren oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar bende kumadam arkadaşıma katılıyorum onun dediği gibi her oyun her kişiye farklı bi zevk verir. Bende ilk swg çıktğında tamam uo bitti dedim ama dikkat ettim acctumu kapattıktan 2 ay sonra yeniden actırdım dayanamadım uonun o dungeon zevkini yada sizlerle gecirdgim OOOoooooOOOooo daikakalarının yerini hic bise tutmadı. Ve sımdı wow cıkıor eve2 cıkıor lineage 2 cıkıor bence isteyen oynayabilir ama hala uoda oynayan bayaa buyuk bir kitle var. Eger yanlıs bilimorsa Bizler arasında SE si olan ilk kişi benim daha dun geldi eliem dedgim gibi buyuk ev macerası ile gittim bi baktım igne atılcak yer yok buda hala uo bi potansiyel var demektir. Bence hic bi oyun uonun zevkini veremez bana.
Sosyal ağlarda paylaş

Uo nun kalmasının sebebi;
Hiç bir oyunda balık tutup tuttuğun balıkları ayıklayıp sonra o balıkları kendı kurdugun evde bişirip,
kendı koydugun masa tabakta yeme olayı ve yemeğini yedikten sonra elıne kazmanı baltanı alıp madende ormanda kazı fln yapan bir pvp asıllı oyun yok...
en iyileri en iyi yapan ayrıntılarıdır...
ama Uo da olsa o da bir oyun oda yaşlandı...
uo2 çıksa biraz rahatlar diye düşünüyorum...[signature][hline]Oyun oynamak bir sanattır...
Sosyal ağlarda paylaş

uo2 projesinden önce adam gibi 2d şeyler çizen birini bulsunlar
varili maviye boyayıp üstüne iki tanede diş takıp "arctic ogre lord" diye yutturmasınlar :)

şu kazma resim yetenegimle daha iyisini çizerim biraz ugraşsam
yani bu kadar özensiz olunur salak herifler[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

neter, 07 Eylül 2004 23:08 tarihinde demiş ki:
dur gidip soyuniim o zaman
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Popeye, 10 Kasım 2004 19:08 tarihinde demiş ki:
uo2 projesinden önce adam gibi 2d şeyler çizen birini bulsunlar
varili maviye boyayıp üstüne iki tanede diş takıp "arctic ogre lord" diye yutturmasınlar :)

şu kazma resim yetenegimle daha iyisini çizerim biraz ugraşsam
yani bu kadar özensiz olunur salak herifler

Dun gece sabaha kadar WOW Open Beta'da oynadim. Inanilmaz keyifli geldi. Hem goruntuler hem de quest'ler baymadi. Aslinda UO'nun goruntuleri WOW gibi olsa super olurdu. Dungeon Siege oyunu da superdi goruntuler acisindan onu hatirlatti.

Ote yandan yine dun yeni cikan sanirim rune beetle ile hiryu ile kapistim, arkadas tamer idi, kontrollu bir sekilde savastik tabii. Bir cok kere dayandim Paladin ile ama genelde ozellikle Beetle'a dayanamadim, Hiryu ise eger arka arkaya 2 kere vurabildi ise sansim olmadi.

Goruntule hala eski 2D idi ama yine de keyif aldim.

Goruntusel bazda WOW'dan cok keyif aldim ama. SWG'deki goruntuler de superdi ama oyunun icerigi, silahlar, ortam filan sevmemistim.

UO Devam, WOW super. :)[signature][hline]Ride to live, Live to ride...
Sosyal ağlarda paylaş

duzgun 3d olsa guzel olurda bu adamlar onu beceremez :(
3d diye yutturdukları şeyleri görüyoruz

bu arada rune beetle psikopat bir yaratık ww falan halt etmiş diyor cogu tamer
hiryu'nunda physical resist düşürme olayı fenaymış

pingler duzelsede denesem şunları
uff telekom güzel küfürler yiyorsun şu aralar
kulaklarınız çınlıyordur umarım[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

neter, 07 Eylül 2004 23:08 tarihinde demiş ki:
dur gidip soyuniim o zaman
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...