Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Atatürk Havalimanı'nın Akıbeti Belli Oldu

paspatur

Öne çıkan mesajlar

nabiz yoklamak icin yapilmis yalan haber. AHL in isletmesi 2021 e kadar TAV elinde(3 milyar dolar odenmisti vaktiyle). Bu sozlesme bitmeden AHL kapatilmasi yada yeni havalimani acilmasi durumunda devlet aradaki farki odemekle yukumlu.

Ayrica ortada havalimaninin projesi filanda yok. Bu durumda design&build ihale cikip, bizim insaat firmalarinin insafina kalirsan, kutu seklinde, mimariden yoksun bisi cikacak ortaya.

Mantikli olan once havalimaninin tasarimi uzerine ihale cikilmasi. Haa buyuklerimiz daha iyi bilirler(!) tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

Ulan bir kere de benim evime yakın olsun havaalanı. Gerçi AHL'ye 10dk mesafede var bir tane de, bavullarla oraya gitsem ordan yine Bahçeşehir'e gelmem lazım...

Ucuz bilet diye Sabiha'ya her indiğimde İstanbul'a döndüğüme pişman olup yol boyu (4-6 saat arası) küfrediyorum kendime.

E-10'a bin, Metrobüs'e bin, Ekspres'e bin...

Son sefer bir de eşeklik ettim s16 mı ne var ona bindim, 1.5 saatte Uzunçayır'a geldi; sonra Mecidiyeköy'den eksprese bindim 40dk bekleyip TEM'de de TIR devrileceği varmış, E-5 trafiğinden geldi araba.

En son yanımdaki yasin satan adamla işin karı üzerine konuşuyorduk.
Sosyal ağlarda paylaş

Bakarsınız otobüs firmalarının gibi havayolları şirketlerinin de kendi havaalanları olur.

Pegasus Alibeyköy tesislerine hoşgeldiniz.

Bu arada şehir merkezlerine yakın havalimanlarında gece uçuşları yasak değil miydi? Atatürk'de gece 12:00 ile sabah 05:00 arasında uçuş var mıydı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...