Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PvM ve PvP en güçlü classlar

Tsunami

Öne çıkan mesajlar

Her oyunda çok az da olsa bir class diğerlerinden biraz sıyrılır.

Ben bu oyuna yeni başladım, el alışkanlığı rogue seçtim ve assassin oynamayı planlıyorum ama bu class nasıldır biliyorum...

Oyunda PvP ve PvM için ayrı ayrı ya da 2si 1 arada şiddetle tavsiye edeceğiniz class hangisidir acaba???

Bi de upgrade bow um var +1 yazıyor damage 15
rare bow um var +4 dmg 25 ama vendora satarken dmg15 olan daha değerli.

Bu upgrade item olayı nedir? scrollarımı kenara ayırayım mı? harciyim mi napıcam? acemiyiz yardım eheh :)
Sosyal ağlarda paylaş

Mage güzel bi karakter damageleri abartı ve lvl 35 den sonra gelen area büyülerle yaratık kesmen bi hayli kolaylaşıyor. Ancak pvp de hep arkada durmak zorundasın. Yoksa bi dagger darbesine ölebilirsin:)

Eski oynadığım serverda en iyi PvP ciler rougeler di pwm yaparken eline ok alıyorsun böylece yataığın yanına koşma sorunun kalmıyor. Aksiyonda ise daggerları çekip vuruyorsun.
Upgrade item olayına gelince Cursed upgrade scroll , Upgrade scroll ve Blessed upgrade scroll diye 3 çeşit scroll var. Cursedları ben hep vendora satıyorum 5 k dan alıyor ancak millet birbirine 20-30 k arasından satıyor. Her upgrade silahına +4 (veya+2) atack power ekliyor max. +11 yapabiliyorsun(galiba) +1 den +4 e kadar upgrade scroll(240k) ile basarsan patlama şansı yok. sonrakiler için ise blessed upgrade scroll (2.5m) kullanmanı tavsiye ederim ancak onunla bile patlayabiliyor. Forumlarda biraz dolaşırsan bu konu hakkında daha iyi bilgi alabileceğini düşünüyorum. Umarım yardımcı olabilmişimdir...[signature][hline]Charles Rhadamantis
Sosyal ağlarda paylaş

Upgrade yaparken,upgrade yapacagın itemin vendor fiyatına göre sans yüzden degisiyo.Abartı bir item degilse,cursedlerle sacma sapan seyleri upgrade et,mesela en ucuz daggerı al 4-5 tane cursedle upgrade et kır vs.. yeterince kırdıktan sonra upgrade edecegin itemi orta degerdeyse cursed la +2 yap,yuksek degerdeyse normalle basla tabi,ilkini cursedla baslarsan digerleri normalle +5e ben hep kırmadan cıktım.Yani cursedları genellıkle kırmak ıcın kullanıyorum.Ama mage sen mesela bi wizard staffı cursedla +4 yapabılırsın cunku vendor fiyatı dusuk.Mage stafflarınıda +7-8 yapman gerektıgı icin cursed oradada kullanılıyo.Anlıycagın cursedları saklamak bence daha mantıklı :D

Evet rogue ol, serverdaki diger 150000 kisi gibi.
Warior chitin 1m ,rogue chitin 4 m.

[Bu mesaj Buzkirpisi tarafından 11 Kasım 2004 13:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

60 0lmak bıraz zor cunku su ana kadar en fazla lvl olan ınsan 65 lvl oda byadır kasıormus artık exp lerı yuz mılyon larda falanmı$[signature][hline]KraLLar Yokken SoytarıLar Co$ar , Güne$ YaLnızda oLsa Etrafa ı$ık Sacar.. üzüLme DogruLarın Kaderidir YaLnızLık.. KargaLar SürüyLe , KartaLLar YaLnız Ucar !

uLtima TurKey Forever
Who İs The KorN ?
Pictures Of The Korn ... !!
l Msn l
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...