Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karşı Karşıya Getirilme Olayı (Vs)

DoguJr

Öne çıkan mesajlar

Kim ne derse desin ÇOK GÜZEL kurgulanmış AvP -. Ben kötü önyargıyla başlamıştım filme ama öykü son derece güzel çıktı.

Yapanın ellerine sağlık.[signature][hline]COH:
AdaSu Science Balster AR/Elec.Manup.
Usta Science Dark Melee/Regen
Baloncu Natural Defender Force Field/Radiation
Sosyal ağlarda paylaş

konu avp filmine ordan da "vs" filmleriyle dalga geçilmesine dönmüş.

AvP oyunları bence çok iyiydi, Alien filmine sadık kalınarak insanların uzaya yayıldığı dönemde geçiyor. Predator'un filmine sadık kalınarak da, ormanlık arazilerde av peşinden koşuyorduk.

Ancak AvP filminde bir çok saçmalık gördüm.
Tamam Alien süper yansıtmışlar, Predator süper yansıtmışlar. Ancak geri kalan kısımlarını başarısız buldum. Örneğin Arcane'in dediği zaman meselesi.. Senaryo da çok sıkıcıydı.
Buna rağmen sırf predator ve sırf alien için gittim ve istediğimi de filmde fazlasıyla gördüm.

Ancak "yeni moda, vs. filmleri" değil.
Bir Jason bir Predator gördük. İki film ile moda çıkacağını zannetmiyorum. Jason'u geç de, Zaten AvP hiç anormal bir olay değildi.
Çizgi romanı var, pc oyunu var, coin-up oyunu var... Bu yüzden filmi çıkınca "aha adamlar yeni modaya uydu, sırf street fighter olayına döndü" demek gereksiz.[signature][hline]I fear no enemy!
I fear not death!
For the khala is my strength!
En Taro Adun!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 30 Ekim 2004 17:32 tarihinde demiş ki:
avp oyunu alien zamanında geçiyor, film ise günümüzde geçtiğinden hiçbir mantığa oturmuyor.

predator 2 de alien kafasini görmek mantiga pek uymuodu ama bu mantiga göre bi kac yüzyıl sonra gorecegin yaratigin predator 2 de kafasini görmekte mantiksiz :)
filmin kurgusuna göre düsünürsen olamayacak bisi deil
bu mantikla bakarsak olaya bizim uygarligimiz (bkz: tas devri) sürünürken tüm uygarliklarinda süründügünü var sayariz böle bisi olmadigina göre
gayette elin avcısı gelip bizim gezegeni kendisine av mekani yapabilir (bkz: stargate)[signature][hline]
Creed Demastikus Captain of the Scorpion Class Battleship Vampire / Member of Sol İnvictus
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

karamurat vs achilles
yada sam vs arcane olsa izlerim :P
edip: şu varki avp nin senaryosunu bilmiyorum ama alien lar dünyaya gelmiş olamaz mı? (dur yaw buda çok saçm oldu)[signature][hline]"Kaybetmek ölmektir.Binlerce savaştan galip çıkabilirsin ama sadece bir savaşta mağlup olursun"
Zaknafein Do'Urden

[Bu mesaj Sparkcaster tarafından 10 Kasım 2004 20:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...