Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deutsche Bank debit card

deadwoll

Öne çıkan mesajlar

Ya benim geçen seneki DB hesabımda 150 euro gibi bir para vardı yurdun depozitosundan yatırılan, geçen hafta çektim parayı Antalya Akbank'tan; TL cinsinden 347 lira yapıyordu; dedim 340 deniyim, vermezse eğer 330 çekerim...

340 denedim, hop diye verdi parayı, komisyon falan almadı neden ola ki dedim ben de. Bir yandan da debit olduğundan adamların beni borçlandıramayacağını falan sanıyordum.

Her neyse adamlar hesabı eksi bakiyeye düşürmüş, Deutsche Bank'a 3.77 euro borçluyum özetle. Tabii bu parayı Türkiye'den ödemem için adamlara havale falan yapmam lazım ki 15 euro'dan aşağı değildir ücretler.

Şimdi herifler zamlandırıp bana geçirmeye başlamadan önce ben bu borcu ödemek istiyorum. Nasıl yapabilirim? Almanya'dan bir tanıdığıma söylesem, gitse bankadan halledebilir mi kendisi? Sonuçta ben bir daha dönmeyeceğim Almanya'ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Almanlar affetmez, semizle diye bekliyorlardır, sonra donuna kadar almaya yollarlar avukatları.

Bir de ben önümüzdeki yıllarda giderim muhtemelen tekrar, sonra vize vs. işinde karşıma çıkar, deli olurum.

Neden banka hesabı eksiye düşürülür çözebilmiş değilim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...