Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Asyali sevgilisi olan/olmus

Seele

Öne çıkan mesajlar

bu arada isveçin havasında suyunda kesin bir şey var

annesi babası senelerce isveçte çalışmış hatta kendisi de isveç doğumlu bir arkadaşımız var, ki kendisi 2 yıl önce geri döndü yerleşti oraya, adamın annesi babası 160 cm civarındalar herif 200 cm

anne kısa baba kısa adamın tipine bakıyorsun sütçüden olmadığı belli ama uzun.. isveçte var bir ibnelik ama bakalım
Sosyal ağlarda paylaş

abi adamlarin bisi uretmesine gerek yok, bi ton nobelleri var, bilim alaninda gucluler, adamlar yazilimci oluyo saglam yazilimci oluyo, tasarimci oluyo saglam tasarimci oluyo.

kendi sektorumden biliyorum yani.

cok yetenekli adamlar. avrupanin jewishleri gibi, adamlar ne yaparsa basarili oluyo.
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

Quo-Vadis said:

İsveç Norveç diyenler Polonya yi bir görsün.

İsveçede Norveçe de gittim. Polonyalı kızlarıda Erasmuda gördüm. Evet Polonyalılar güzel daha doğrusu fettan. 2 tane kız 10 tane Türkü donunda salladı ben köşede katıla katıla gülerken.

Ama İsveç ayrı. Kuğu gibi hatunnar at gibi adamlar. -20 derece ben tshirt üstüne kazak üstüne kapişonlu üstüne mont atkı bere giymişim adam yanımızdan underarmorla koşark geçti ve 1 2 deil.

Barda içiyoruz sigara içmeye çıkıyoruz kızlar mini etekle sokakta sigara içiyo biz utanmasak pantalonun altına aşortman giyicez paçaları çoraba sokup.

Gen havuzları iyi abi. Çok iyi. İsveçte 3 tane şişman adam gördük 2 si zenci biride Türktü zaten sağolsun abi bize yol yordam tarif etti.

İtalyan erkekleri seksi diyo ya kızlarımız mesela sittirsinner. Bildiğin Türk İtalyanlar tek fark cevşen yerine haç takıyo. Adıda mahmut değil marko.
İtalyan kızlarda öle. Bi hatun vardı Türklerle çok iyi arkadaştı ben 1 aya yakın Türk sandım hatunu. Sonra örendim Francescaymış adı.

biraz daha anlatsana abi ne güzel gidiyordun :)
Sosyal ağlarda paylaş

copry said:

BabacumMostors said:

http://2.bp.blogspot.com/-nrFCaOZ7P00/T-NSpGPz2_I/AAAAAAAAENc/AxB_u8koSew/s640/japanese-chinese-korean-girls-comparison-560x291.jpg

şöyle bir şey buldum

Korelilerden nefret ediyo sanirim cizen

Marco Polo'nun anlattıklarından çizmiş herhalde o devirlerde. Köpek başlı insanlardan, değişik hayvanlardan bahsetmemiş ama.
Sosyal ağlarda paylaş

Soru ne idi ve cevabı ne ? Yaz şuraya da başımıza gelirse bilelim.
Forum lar bunun için var bilginin paylaşılması için.
Bak senin konu sayesinde İsveç i ve Norveç i çözdük, Polonya dan geçtik,Çin, Kore ,Japon kızlarının meziyetlerinin tartışması geçti.
Sonuç herkes kendi fikrinde kaldı, ama Soru ve Cevabı nı öğrenemedik.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...