Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Resim] brit bs'de dekoratif çalışmalar/atl

Emaleth

Öne çıkan mesajlar

lol ben oyle bişi yaptım, hemde tinkering calısırken lanternleri kullandım. minocun basından sonuna madenlerden provisioner shopa dek lantern yapıp yere atmıstım. cogu insan gelip almadılar bile yerdekileri hatta bu super projeye destek verdiler alanlarla kawga ettiler falan. resimlerini bulim cok eskilerde idi tinkerin calısırken. super gorunuodu ama akşamları. hatta gm cagırıp minoc madenlerini gosteren ok işsareti vardır koprunun yanında. onu kaldırmasını istemiştik cunku kocaman alan boyunca sadece oraya koyamıyorsuk bi lantern ve kotu gorunuodu. gmde kaldıramayacagını onun dunyaya baglı oldugunu soyledi. ama bizim icin bi lantern yaratıp tepesine dikmişti o işaretin. ertesi gün server rutin temiz işlemlerine dek oylede kaldı. superdi ben resmini bulim koyim. newbie kıyafetleri ilen ben ehe.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
2001-10-29 15:35 tarihinde, karakedi yazmış:
lol ben oyle bişi yaptım, hemde tinkering calısırken lanternleri kullandım. minocun basından sonuna madenlerden provisioner shopa dek lantern yapıp yere atmıstım. cogu insan gelip almadılar bile yerdekileri hatta bu super projeye destek verdiler alanlarla kawga ettiler falan. resimlerini bulim cok eskilerde idi tinkerin calısırken. super gorunuodu ama akşamları. hatta gm cagırıp minoc madenlerini gosteren ok işsareti vardır koprunun yanında. onu kaldırmasını istemiştik cunku kocaman alan boyunca sadece oraya koyamıyorsuk bi lantern ve kotu gorunuodu. gmde kaldıramayacagını onun dunyaya baglı oldugunu soyledi. ama bizim icin bi lantern yaratıp tepesine dikmişti o işaretin. ertesi gün server rutin temiz işlemlerine dek oylede kaldı. superdi ben resmini bulim koyim. newbie kıyafetleri ilen ben ehe.

Bekliyoruz kedi bul ve koy bakalım :-)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
2001-10-30 13:23 tarihinde, BlackRose yazmış:
işte arkadaşlar, bayanlar böyle bir görüntüye hayran kalabiliyo ve bu çip ya bizde takılı değil veya zaten takmak için slot yok...

ayol süper görünüyo be. siz gerçekten takdir etmiyo musunuz?
hem laf aramızda kalsın, buraya post etmeden önce caine'e yolladım icq'dan, o da çok beğenip ayyy dediydi, yani bilmiyorum tabe onun slot durumunu ama işte öölee...
hehe...

p.s. itinayla nifak sokulur, kötülük tohumları ekilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Kap kacak ya hoşuna gitmiştir :-)
koy oraya bilardo sopası, tekel bira, poker destesi bak alıyo mu resmini :-)

tüm kız charların bankasının resmini görmeyi talep ediyorum bence bunlar bankada kap kacak, çatal bıçak ve folded cloth biriktiriyorlar çeyiz için.

Ha bi de beyaz robe (her genç kızın rüyası)

Gunn (kadın hareketinin baltalayıcısı - dip not: kendisi de balta)
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...