Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[R] Canlı Yayın Rehberi

Aelfric

Öne çıkan mesajlar

Seperate said:

Daha izlemedim ,eline sağlık her türlü de TR'de stream direk yalan bir nevi upload hızlarından dolayı

Öyle değil işte, tr de standart upload 1mbittir ki daha düşük olsa bile yayın yapabilirsin 360p ye kadar gideri var. İnsanlar sadece basmakalıp düşünmeye alışmış baya...
Sosyal ağlarda paylaş

Sleeep said:

dxtory+xsplit kombosuyla 0.66 uploadla bundan daha iyi bir görüntü alıyorum sanırım :P ama eline sağlık en azından bir başlangıç rehberi olmuştur napcam netcem diyenler için

Ama sende işlemci var, bende işlemci yok aradaki fark bu. Aynı uploadla 720p yayın da yaparsın yani uploadla ilgili değil o yayının kalitesi işlemcinin fazla kasmasıyla ilgili. Bana iyi bir işlemci verin 1mbit uploadla size 720p parlak yayın yaparım çok rahat...
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.teamliquid.net/forum/viewmessage.php?topic_id=272764

rehber bu adamın internet aynı türklerinki gibi 0.64 up, hatta twitche 0.27 uplıyor (benim twitche 0.50 falan)

işlemcisi orta halli bi i5( bende i5-2500 var)

dxtorysiz sırf xsplit yaptığımda çok fazla kasıyordu, kalite daha düşük oluyordu baya güzelleştirdi bu program şu an zayıf tarafım ekran kartı 4870 yenisini bekliyorum stream kalitesinden değil de oynarken ben rahat ediyim diye.

bu arada dxtory ekrana kocaman logo falan basıyor lisans istiyor, bi yolunu bulup o yazıyı kaldırırsınız (:P)

1mbit upload baya iyi ama nerde :) fiber lazım Q_Q

aelfric bi dene bence sen de kesin bir şekilde azaltıyor işlemcide falan yükü daha az kastırıyor kaliteyi, arttırıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Sleeep said:

http://www.teamliquid.net/forum/viewmessage.php?topic_id=272764

rehber bu adamın internet aynı türklerinki gibi 0.64 up, hatta twitche 0.27 uplıyor (benim twitche 0.50 falan)

işlemcisi orta halli bi i5( bende i5-2500 var)

dxtorysiz sırf xsplit yaptığımda çok fazla kasıyordu, kalite daha düşük oluyordu baya güzelleştirdi bu program şu an zayıf tarafım ekran kartı 4870 yenisini bekliyorum stream kalitesinden değil de oynarken ben rahat ediyim diye.

bu arada dxtory ekrana kocaman logo falan basıyor lisans istiyor, bi yolunu bulup o yazıyı kaldırırsınız (:P)

1mbit upload baya iyi ama nerde :) fiber lazım Q_Q

aelfric bi dene bence sen de kesin bir şekilde azaltıyor işlemcide falan yükü daha az kastırıyor kaliteyi, arttırıyor.

Dxtory'i zamanında yayında sana ben önermiştim zaten. Videoda da içeriyor dxtory kullanımı.
Sosyal ağlarda paylaş

Seperate said:

Xsplit camera kısmında dxtory'i görmüyor bende ,bi allahın kuluda bu sorunu yaşamamış orda asd

Bunun dxtory versiyonuyla ya da kaydedilmemiş versiyonunu kullanmakla bir ilgisi olabilir. Ben hiç yaşamadım o sorunu düzgün bir şekilde kaydettiysen eğer source olarak dxtory yüklenirken ekliyor kendisini. Gerekirse sadece camera olarak bakma diğerlerini de dene. Ayrıca Xsplit kullanmanı tavsiye etmem eğer premiumun yoksa.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...