Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ekim Ayı Masaüstü'nden Pınar'a doğru bi dedektiflik hikayesi

GwindonSurion

Öne çıkan mesajlar

dasaaa said:

Noyzura said:

copry said:

Kesin sacmalamayi artik

facebookda resimlerini gördüm şimdi sen de fena değilmişşin irem

sakin..

model değil, twitter'dan fotolarını paylaşan dizi oyuncusu değil, bişi değil.

sakin babalar.

kafalar güzel falan derken kötü olmasın hiç. barışa kardeşliğe devam edelim

model , dizi oyuncusu v.s. gibi meslek ekleri olmaksızın hepimizin özümüzde insan olduğumuzu üstü kapalı hatırlatan güzel bir kolaj olmuş
Sosyal ağlarda paylaş

GwindonSurion said:

Bünyemizdeki kızlara yamuk olursa kamyonla adam yığarız

abi işin komik tarafı zaten bunu konuşmuştuk
PastorOfMuppets said:

Abi Noyan Sama'yı hafife almayın, kendisini gerçekten ninja sanıyor.

Aman diyim.

dasaaa said:

abi inşaattan amele çağırıyoruz ki zaten.

1e1 falan ne ya. rönesans öncesi mi olm bu?

getiriyorsun sayıca üstün köylü gücünü," adam bu, dövene 3kuruş para veriyorum." diyorsun ve eve gidip cnbce'de borsa haberlerini, amerikan başkanlık seçimlerinin imkb'ye etkisini falan izliyorsun.

işleri bitince arıyorlar. "la ahababahahaahab" gibi anlamadığın bişiler diyorlar. başlarındaki elemanı arıyorsun "iş tamam abi" diyor. "elemanlar parasını bekliyor ya" diyor.

ok diyorsun, yarın gel al.

bu devirde ne ninjası ya.

amele devri artık.

eski, bağnaz düşünceleri sevmiyorum. çağdaş ve kaliteli bir hayatımız ve yöntemlerimiz var. onlara uymak lazım.
sıkıcı işi taşerona vericeksin. bu kadar net.
adam halletsin işte.

hakikaten millet "en iyi sokak dövüşü nedir abüü" konusu falan açıyor. gülüyorum yahu. 80ler newyork'undayız. sokak aralarından tehlikeler fışkırıyor habire sanki.

birebir ne abi?
haydi haydi 1700lerde bitmiş olması lazım o olayların.

işi taşerona verme güzel ama.
temiz ve yüksek kalitede işçilik garanti hem.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

eski, bağnaz düşünceleri sevmiyorum. çağdaş ve kaliteli bir hayatımız ve yöntemlerimiz var. onlara uymak lazım.
sıkıcı işi taşerona vericeksin. bu kadar net.
adam halletsin işte.

hakikaten millet "en iyi sokak dövüşü nedir abüü" konusu falan açıyor. gülüyorum yahu. 80ler newyork'undayız. sokak aralarından tehlikeler fışkırıyor habire sanki.

birebir ne abi?
haydi haydi 1700lerde bitmiş olması lazım o olayların.

işi taşerona verme güzel ama.
temiz ve yüksek kalitede işçilik garanti hem.

batman'in babası iki hareket bilseydi tüm mal varlığı yetim oğluna kalmayacaktı =) ne güzel hiç bir sorun yaşamamışşın anladığım kadarıyla ve kimsenin yaşamasını da istemem . ama kötülüğü güçlü kılan iyilerin ezikliği ve boşvermişliği oluyor genelde. şu taşeron muhhabetide varsa öyle bir hizmet ne süper bir sorun yaşadığında bir sürü adamın karşısında dizin titremiyorsa ve onlar üstüne geldikçe sen alttan almaya çalışmaksızın bir cep telefonuyla bir kamyon dolusu adam summonlanıyorsa harika . belki sadece bir süt çocuğusun hiç alakadar olmadığın konularda anlamsız varsayımlar üzerine konuşan =)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...