Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

amsterdamdayım.

Zevkesiri

Öne çıkan mesajlar

Mr_Hand said:

dasaaa said:
...
"farklı tatları deneyin" yazıyor zaten gezi kılavuzunda.

gezi kılavuzları yanılıyor olamaz

Abi orda electro-sex diye bi tanesi vardı. "only here in amsterdam" demişti bi de tabelasında. asfsdfg

Bi de vitrininde hatun yerine latex kemer ıvır zıvır fetiş şeyler giymiş yarmalar olan bir iki tanesi vardı.

sıkıyosa farklı tatları dene bakalım. :D

tadi nerenden aldigina gore degisir.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

dasaaa said:

HakkiYendi said:

dasaaa said:

seks yap zevkesiri...

bol bol seks yap

hazır amsterdama gitmişken yeniliklere de açık olmak gerek demi

Bi gun Amsterdam'dayim diye topik acarsan quote'licam bu mesajini zira talihsiz bir soylem halini alacak. ahahaha

beyler hani amsterdamdayız dedik diye de.. gerek yok yani simdi farklı sularda yüzmeye=)
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

dasaaa said:

HakkiYendi said:

dasaaa said:

seks yap zevkesiri...

bol bol seks yap

hazır amsterdama gitmişken yeniliklere de açık olmak gerek demi

Bi gun Amsterdam'dayim diye topik acarsan quote'licam bu mesajini zira talihsiz bir soylem halini alacak. ahahaha

abi kanadalı bi arkadal var, bu gece önce prag sonra amsterdam yapıcam sen de gel. falan dedi.

bakalm dedim.
uzak olmayabilir yani.
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:
abi ben ilk defa space kek'i orada denedim. şimdi illegal konu diye çok detaya girmiyeyim ama, normalde kaç mg konuluyorsa bu amcalar iki katını koyuyor ve turist olduğunu anlayıp söylemiyorlar sana. cumartesi denemiştik biz, alırken bana ve kız arkadaşıma 'oh ne de olsa yarın pazar, bol bol dinlenirsiniz' demişti, hehehe falan diye güldük. böyle boktan bir gece yaşamadım hayatımda. paranoya, kalp krizi hissi, halüsinasyon, neler neler saymakla bitmez. oturduğumuz yerden 1.5 saat kalkamadık yani, arkadaşlar gelip aldı.

her coffee shop'da bir tane amsterdam'daki tüm coffee shop'ları gösteren haritalardan veriyorlar bedava. kendine güveniyorsan git oraya, çok zor bir yerde değil. çok az insanın space cake yiyip güzel şeyler hissettiğini duydum zaten, bizi alan arkadaşlar da daha sonra yedi çocuk spazm geçirdi gece.
space cake'i popkek gibi yedim aga ben, birsey olmuyo.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

-Deno- said:
abi ben ilk defa space kek'i orada denedim. şimdi illegal konu diye çok detaya girmiyeyim ama, normalde kaç mg konuluyorsa bu amcalar iki katını koyuyor ve turist olduğunu anlayıp söylemiyorlar sana. cumartesi denemiştik biz, alırken bana ve kız arkadaşıma 'oh ne de olsa yarın pazar, bol bol dinlenirsiniz' demişti, hehehe falan diye güldük. böyle boktan bir gece yaşamadım hayatımda. paranoya, kalp krizi hissi, halüsinasyon, neler neler saymakla bitmez. oturduğumuz yerden 1.5 saat kalkamadık yani, arkadaşlar gelip aldı.

her coffee shop'da bir tane amsterdam'daki tüm coffee shop'ları gösteren haritalardan veriyorlar bedava. kendine güveniyorsan git oraya, çok zor bir yerde değil. çok az insanın space cake yiyip güzel şeyler hissettiğini duydum zaten, bizi alan arkadaşlar da daha sonra yedi çocuk spazm geçirdi gece.
space cake'i popkek gibi yedim aga ben, birsey olmuyo.

demek ki mantarlı spacekek yemişler sdf. kimya mühendisi adamsın ayrı threshold diye bişey var bilirsin belki orayı aşınca tepe aşağı yuvarlanıyosundur belli olmaz sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...