Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

*Yeni* Racial Traits "Irksal Özellikler"

OffChu

Öne çıkan mesajlar

Bunların genleriyle oynarken daha küçük ve ince yapmışlar. O sayede hızlı koşucakmış..

Orc
Blood Fury: Activate to increase Strength
Hardiness: Increase resistance to stun & knockout effects
Command: Pet melee damage increased
Axe Specialization: Increase to Axe skill

Undead
Will of the Forsaken: Activate to become immune to fear, sleep, and charm effects
Cannibalize: Increase health regeneration while consuming a corpse
Underwater Breathing: Underwater breath increased
Shadow Resistance: Increase Shadow Resistance

Sanki bana Orc Warlock daha iyi geldi gibi. Ne dersiniz?

[Bu mesaj McsPeyn tarafından 05 Kasım 2004 23:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bide uykusuzluğun ne gibi zararları var oyunda ??
yada bi etkisi varmı
dinlenirsem daha iyi experince alabilceğimi söyledilerde[signature][hline] the unnamable is the eternally real Names is the origin of all particular
things. Free from desire,you realise the mystery..Caught in desireyou see
only manifestations...This source is called Darkness...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlacKDagger, 06 Kasım 2004 01:40 tarihinde demiş ki:
undeadler...cok sirin kosuorlar...

abi undead nasıl şirin olur yaa...onu bırak nasıl şirin koşar :P
*!Forza Nightelf!*[signature][hline]Yukarda yazılan tüm saçmalıkların telif hakları yazan salağa aittir.Yazardan izin alınmadan quote edilmesi, editlenmesi veya silinmesi halinde bu eylemleri gerçekleştiren kişiye yazar çok pis Beddualar edecektir.Bedduaların işlememesi olasılığına karşı yazarın bu eylemi gerçekleştiren kişiyi h3kl3m3 hakkı saklıdır.Copyright @ 2001, PUMA.
Sosyal ağlarda paylaş

resmen 3. karakterim olacak olan troll rogue u bırak dwarf rogue ol demişler bana adamlar :) hazine sandıklarını görebilme oha

humanlarıda kılıca şeyetmişler hmm neyse baltam ve ben ayrılmayız :)[signature][hline]FR - Wow - MM - G.Spot - SmS - NwN-II - Satılık!
let the echoes of doom resound across this wretched world that all who live hear them and despair
Sosyal ağlarda paylaş

Hep ya undead ya da orc warlock olucam derdim. Geçenlerde bi orc warlock bi de gnome warlock videosunu izledim. Horde ortamları çöl, dağ taş sürekli. Alliance ortamları ise şehir-orman gibi iç açıcı mekanlar.
Alliance tarafında da Warlock olunması zor olduğundan bir anda kararsızlık durumuna düştüm. Yardım istiyorum![signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Celeis >> Elan Realms (UO) ---- Celeis Sirion >> Dark Venue (UO)
Webmaster >> www.FAOTO.com ---- Hayatına çeşni kat!
Sosyal ağlarda paylaş

Şu dwarflardaki stone from W3 teki avatar gibi birşeymi acaba ayrıca horde tarafından orc tam savascı ırkı olmuş özellikler çok güzel şaman içinde tauren iyi gibi geldi herbalisme extra veriyor falan iyi olmuş gerçekten.Warlock içinde undead iyi gözüküyor ayrıca trollerde mızrak fırlatmaya başlayacak anlaşılan güzel gelişmeler gerçekten[signature][hline]Tauren Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...