Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cumaniz mubarek olsun :)

basayev

Öne çıkan mesajlar

Yanlız işin şakası bir yana olay doğru bi zamanlar gitmişliğim var cuma namazına filan hatta her cuma giderdim insan garip bir şekilde huzura eriyo camide ,bi rahatlama hissediyo.

Yanlız o ayak kokusu ile karışık gülsuyu ve eski halı kokusu pek hoş değil şimdi hatırladım miğdem kalktı
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

o zaman hayırlı cumalar değil kişisel bölümünde daha farklı başlıklı bir konu açarsın

3. sınıf forum kafasında "hayırlı cumalar" "hadi tekbir getirelim" "bugün ramazanın 14üüüüüü :))))" gibi başlıklarla gelmezsen kardeş kardeş yaşarız

Tamam dostum sinirlenme

ALLAH Var problem yok !!!
Sosyal ağlarda paylaş

basayev said:

Olm inansanizda inanmasaniz da gidin fatih camii nin avlusuna veya suleymaniye,veya bir arka sokak camiine,

En az 1 saat once gidin,guzelce abdestinizi alin ,sonra bahcesine oturup huzurun sesini dinleyin :)

Sonra ezan vakti yaklastiginda girin camiiye ,bilseniz de bilmeseniz de namaz kilmayi bir deneyin...

Ama ic huzurunu arttiran en onemli namaz da sabah namazi tavsiye ederim yani :)

Hayirli cumalar...

İnansanızda inanmasanızda bir gün cumaya gitmeyin, o cuma tanrı yokmuş gibi davranın, büyük dinlerin nasıl çelişkilerle dolu olduğunu düşünün, değişik bir gün geçirmiş olacaksınız.

Adeta milliyet çocuk eki önerileri gibi "hede hödö yapın arkadaşlarınızı gülmekten kıracaksınız!"
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
TR'de cumalar iyidir ya. isten, stajdan kaytarirsin. hem butun gun oturanlar icin de gayet iyi. gidin azcik esneyin egzersiz yapin egilin bukulun.

cumaya gitmek yerine patron ben cikip biraz parkta takilacam egzersiz yapicam desen izin alabiliyor musun tr de? cifte standart olayi var madem isini bilecen. ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...