Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cumaniz mubarek olsun :)

basayev

Öne çıkan mesajlar

Deathblade said:

iç huzur için namaz kılmak yerine, gidebilceğim yere teleport olmam falan gerekir. trafiği aşıp.

sevgili müslüman bilim adamları, iç huzurunuza ermiş insanlar olarak, namaz kılmanızdan dolayı açtığınız ufkunuzu lütfen artık bilimde kullanınız. Bulabildiğiniz en büyük buluş "kaldırınca bismillah diyen bardak" olm. neyin kafasını yaşıonuz, napıonuz.

Olur mu güzel kardeşim, islam alimlerinin birden fazla yerde görüldüğü bir çok kere rivayet edilmiştir. İnsan aynı anda iki yerde olamayacagina gore, teleport gg.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

Oğlum asıl Karşıyaka'da (İzmir) bir cami var isim vermeyeyim, bulunduğu bölgede "Cami'ye gidelim bu akşam." gibi bir jargon var. Caminin yanı otopark, karşısı lebi derya deniz. Arabayı çeken içiyor orada, caminin tuvaleti de malum işemek için kullanılıyor biraları içtikten sonra.

asldkaskldjad.

Kadıköyde kilisenin duvarına işiyolar, aynısını camiye yapsalar ne oluru merak ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

basayev said:

Olm inansanizda inanmasaniz da gidin fatih camii nin avlusuna veya suleymaniye,veya bir arka sokak camiine,

Oncekendimi bu 10. hesap falan oldu heralde bikaç ayda, bıkmadın mı birader kovulduğun yere geri gelmekten, istenmediğin yerde bulunmanın ne gibi faydası var

Sulu baba 6 kere gitti 7 kere geldi ,belki hidayeti bulurum diye tekrar geldim :) saka bir tarafa da ,anlatmak istedigim ic huzurunu camii bahcelerinde buluyorum ama sakin olacak en az 300 yillik olacak , o kuf kokusunu icime cekerkwn vay qq bugunde olmedik lan demek gercekten guzel,inanin veya namaz kilin,imana gelin lan kuffarlar kafasinda degilim ,sadece turbeleri olan ,etrafinda cicek bocek olan camiiler hosuma gidiyor o kadar abartipda polemik konusu yapmayin arkadas erdal bakkal gibi....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...