Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Besiktas-Athletic Bilbao

micha

Öne çıkan mesajlar

hı hı çelik ayna.
Lafları çok güzel anlıyorsun.
Benim söylediğim lafa (isim belirtmeden söyledim) cevap veriyorsan, bu alınmışsın anlamına gelir. Alınmışsın ki yaran var.

Bana küçük beyinli diyerekte kimseye benim küçük beyinli olduğumu göstermiş olmuyorsun. Sadece kendi seviyeni gösteriyorsun herkese.[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephinx, 04 Kasım 2004 22:08 tarihinde demiş ki:
"Küçükler konuşurken büyükler susarmış"

bu ne demek?

yaşça buyuk oldugun anlamında mı kullandın yoksa başka bişey mi ?
Bayrak olarak büyük.[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

holyman salak salak konuşup kafamı bozma ya. parayla mı veriyolar sizi şöyle beşiktaş forumlarına anlamıyorum, 2 laf atıcaz diye geliyosunuz, ÇİRKEF BEŞİKTAŞ, BAYRAĞINA BAK ÖYLE KONUŞ, sonra da yaran var ki gocunuyosun falan tarzında çocukça sataşmalar falan.. ne diyim garipsiniz..[signature][hline]Oha falan olunmaz, oha doğulur.. - delikanlı tiki -
Sosyal ağlarda paylaş

Gene daıldı işte forum, ibo akın ın bi frikiği üst direkte patladı, john carew çok ciddi bi pozisyonu harcadı..

ibo akın gençliğin verdiği tecrübesizlikle biriki pas vermesi gereken pozisyonda tercihini şut & çalımdan yapınca harcadı..

olsun iyidir iyi, 3 gelecek bu maçta..[signature][hline]Oha falan olunmaz, oha doğulur.. - delikanlı tiki -
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bLaQ, 04 Kasım 2004 22:11 tarihinde demiş ki:
holyman salak salak konuşup kafamı bozma ya. parayla mı veriyolar sizi şöyle beşiktaş forumlarına anlamıyorum, 2 laf atıcaz diye geliyosunuz, ÇİRKEF BEŞİKTAŞ, BAYRAĞINA BAK ÖYLE KONUŞ, sonra da yaran var ki gocunuyosun falan tarzında çocukça sataşmalar falan.. ne diyim garipsiniz..
lol hala hakaret ediyorsun. bu kadarlık adamsın işte.[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bLaQ, 04 Kasım 2004 22:11 tarihinde demiş ki:
2 laf atıcaz diye geliyosunuz, ÇİRKEF BEŞİKTAŞ, BAYRAĞINA BAK ÖYLE KONUŞ

Böyle bir lafı nerde gördün merak ediyorum. Üste çıkmaya çalışma daha da küçülüyorsun forumdaki kişilerin önünde. Özür borcun var bizlere.[signature][hline]Novice fordfocus driver..[/i]
klh
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
DynamicK, 04 Kasım 2004 20:58 tarihinde demiş ki:
oha süper oynuyo bjk ehe
hatta son 1-2 yıldır en iyi oyunu diyebilirim

golde zaten gecikti ama mac bole giderse hakkı bjk: 3 a.b.: 1

hadin bakalım

mübarek adamım vesselam
sırf 3-1 dediimden son pozisyonda karşı karşıya kaçırdı ehe :P
helal olsun valla cok güzel oynadı bjk pek bi sevindim :)[signature][hline]regrubmah retsamdnarG
Emre Aşık Nobre nin popoya el atar...
Bathory, 02 Kasım 2004 17:36 tarihinde demiş ki:
ben bu hakereketi bi dahaki paticik maçında fizboza yapmazmıyım bea
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...