Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Poring

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Tame de luck da bir etken-miş. Ayrıcana level da ayrı bir etken. Ne kadar stabil bilinsede işte %5 şansla isis falan bunlar tam bilinmiyor. Db karışık gmlerin bile anlamadığı zamanlar oluyor :)[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Tamam cinsiyet konusunda gravityyi kandırdım...Çünkü kız karakterler çok tatlı ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Ben luck veya lvlin tame şansı üzerinde bir etkisi olduğuna dair hiç yazı okumadım ancak doğru olabilir. Benim gördüklerimde genelde sabit bir şans vardı, ama her yaratık için farklı bir yüzden oluyor fakat dediğim gibi tam olarak kesin bir bilgim yk.[signature][hline]7x/50 Swinger Rogue
Others cannot understand and some watch with fright, but in reality, if he gets mad, nothing in sight can be considered safe.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
yok yok ıhlas edecem bu poring tamelemekten 7 tane yesıl yesıl sulu sulu elmaları yedırttım hala banana bana bensenı ıstemıyom dıyo arghhhhhhh dıyom ben de bı cırpıcıkta kesıverıyom nıahahahah ya burada ben ılk once poring e vuruyorum canını azlatılorum oyle bana vururken tame etmeye calısıyorum bu sekılde mı tame edılmesı lazım yoksa daha dogru bı yontemımı var?
Sosyal ağlarda paylaş

Luck dex level gibi olaylarla pet yakalamak arasında bir bağ yoktur. Her hayvanın belli bir yakalama yüzdesi vardır mesela: Earth petite %5 Rocker %10 poring %15 falan)[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Tamam cinsiyet konusunda gravityyi kandırdım...Çünkü kız karakterler çok tatlı ^^
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
BEyler konuya bi acıklık getirelim olay söyle olcak.
Önce sen istedigin bi karakterle baslıcaksın daha sonra 2.joba geccen lvl 99 olunca bi yerden karakterinin herbişeyini 0 lıcaksın daha sonra karakterin High Novice olarak oyuna baslıcak daha sonra 1. jobu secceksin mesela swordman olcaksın High Swordman oluyosun şöyle kıyafetin felan karizma oluyo. :) daha sonra yine 2. jobu secceksin Knight dielim (tabi giris testlri farklı olcak) gidip Lord Kngiht oluyosun yada PAladin(Lord Knight forever...)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...