Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Flemenkçe çeviri

Rotweiler

Öne çıkan mesajlar

Selan genşler.

3 kısa cümle çeviri isteyeceğim tr-deu eğer bileniniz var ise(Belçikada senelerce yaşadım, muafım diye almadım derslerini, şuan pişmanım anasını)

(İçindekiler : Adaçayı
Hazırlanışı: Bir adet adaçayı çiçeğini soğuk suyla yıkayınız. 1 çay bardağına kaynamış suyu doldurunuz ve çiçeği suda sarımtırak bir renk oluşuncaya kadar bekletiniz. Dilerseniz şeker ve limon kullanabilirsiniz.)

Cümle bu, şimdiden teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

Akhlaur said:

Lan annemin tercüme bürosu var aslında çeviri işi de çok oluyor buralarda.Bi pati fiyatı ayarlayıp siteye mi sunsam.

Mütercim-Tercüman adayıyım zaten de, bir çeviri işi için Belçikada yaşadığım bilindiğinden diğer dillerimin yanında bunu da yapabilir miyim? diye soruldu. Ondan şeettim.

neyse hallettik tenks.
Sosyal ağlarda paylaş

Rotweiler said:

Akhlaur said:

Lan annemin tercüme bürosu var aslında çeviri işi de çok oluyor buralarda.Bi pati fiyatı ayarlayıp siteye mi sunsam.

Mütercim-Tercüman adayıyım zaten de, bir çeviri işi için Belçikada yaşadığım bilindiğinden diğer dillerimin yanında bunu da yapabilir miyim? diye soruldu. Ondan şeettim.

neyse hallettik tenks.

Yok canım zaten iki kelimelik iki paragraflık şeylerin tercümesi değildi demek istediğim.Bunu ben bilsem ya da annem bilse yazardım buraya.Ben daha çok daha uzun işler için falan demiştim.Bazen şunu ne kadara çevirttiririm şu kadara çevirttirim çok mu diye yazanlar oluyor ordan aklıma gelmişti.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...