Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kızıl kadınlar 2060a kadar tükenecekmiş

GwindonSurion

Öne çıkan mesajlar

Şimdi hepimiz birer kızıl buluyoruz ve çocuk kızıl doğana kadar çocuk yapıyoruz. Bir kızıla en az 2 kızıl. Yaşadığınız dünyadaki çeşitliliği koruyun.

http://southparkstudios.mtvnimages.com/images/south_park/episode_thumbnails/s09e11_480.jpg

Böyle olursa çöpe atın yenisini yapın

Yapacaklarınız bunun gibi olsun:
http://galeri3.uludagsozluk.com/169/kizil-sacli-beyaz-tenli-mavi-gozlu-kadin_203406.png
Sosyal ağlarda paylaş

üstün genetikli insanların yumurtasından sperminden yararlanılsın sağlık bakanlığı (su işleri de olur, türkiye adfasdf) kontrolünde olsun genetiğinden dolayı obez, 1.60 vs olan insanlar kullanır mis. bilemiyorum nasıl karşılanır yalnız böyle bir şeyin teşvik edilmesi ülkenin geleceği açısından iyi olmaz mıydı ?
Sosyal ağlarda paylaş

olacak olan şudur;

Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realize that old men were stupid,cos its been a century since we have perfected cyborg tech and artificial chloroplast. Soooo.. what were you saying Chief Babbling Coyote?

kızıl saç geni babalar gibi eklenebileceği için kimsenin umrunda olmayacak bi saçmalık.

kızılderilierin silinme sebeplerinden birisi de hafif safça olmalarıydı.

yeni dünyanın en büyük güzelliği teknoloji ve lanet olası teknoloji her boka yarıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca kızıl saç - beyaz ten kombinasyonu sevenlerde gizli eşcinsellik vardır. açıklıyorum. kızıl-beyaz bize neyi çağrıştırmaktadır? çocukluğumuzdan beri sayısız kez gördüğümüz türk bayrağını şüphesiz. bayrağı genellikle nerelerde görürüz? direk, bina, tepe gibi fallik yapıların üstünde. yani kızıl saç - beyaz ten merakı erkeğin başka bir erkeğin penisine duyduğu ilgiden başka bir şey değildir. kızıl kadınların akp döneminde tükenmeye başlaması da tesadüf değil elhamdürillah.
Sosyal ağlarda paylaş

swh onu yazan benim abi.

ve kızılderililerin vizyonsuz, ömrünü tamamlamış bir grup olduğuna inanıyorum. silinmeleri normal bir durumdu yani.

yapay ağaçlar, filtre görevi görebilecek üretilmiş taşlar ve hatta gerekirse insanların derisinde bile kloroplast organelleri olacak ve o zaman kimse kızılderililer hatırlamıyor olacak.

çünkü faildılar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...