Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TUTUNAMAYANLAR

deadwoll

Öne çıkan mesajlar

Guild adı: TUTUNAMAYANLAR
Server: Twisting Nether
Faction: Alliance
Guild Master: Luinir
Kimlerle irtibata geçiyorsunuz: deadwoll, masquerade
Oyun içi: Luinir, Graxer, SamcrØ, Shadowleak

Yıllardır beraber oynayan 9+1, House of Batiatus gibi butik guildlerle PvE ve PvP yapan kadro olarak faction change attık ve Twisting Nether'da ally olduk.

Thrall baktık malı mülkü karıya kıza yediriyor, Garrosh atarlı ergenden hallice, dayanamadık.

Bu arada horde side'da olanlar bir gece ansızın 82 Durotar, 83 Tarren Mill olabilir haberiniz olsun. Dünkü gibi ally charlarla gelip "charımı kesmeyin plx" demeyin sonra.

Not: Kapımız gelmek isteyen herkese açık, tek bilmeniz gereken arena, world PvP ve belki RBG hariç hiç bir şey yapmayacak olmamız.
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

abi cidden pvp yapmak istiyosanız gw2 alsanıza

Cidden pvp yapmayacağız işte, haftada 10 saat oynar mıyız o bile şüpheli. Pandaren'i sırf meraktan bile olsa oynayacağız zaten, dedik horde keseriz.

@One, abi PvE bayıyor ya, contenti görsek yetiyor. Seneler öncesi raid yapıyorduk irl arkadaşlar olarak, çok da zevkli oluyordu ama artık ne zaman var ne o heyecan.

Bir de WoW'un boktan PvP'si şu an piyasada olan tüm oyunlardan (GW 2'ye bir şey söyleyemem, umarım iyidir, çünkü oynamak istiyorum sadfdgh) daha iyi, sori.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Sparkcaster said:

Cidden pvp yapmayacağız işte, haftada 10 saat oynar mıyız o bile şüpheli. Pandaren'i sırf meraktan bile olsa oynayacağız zaten, dedik horde keseriz.

@One, abi PvE bayıyor ya, contenti görsek yetiyor. Seneler öncesi raid yapıyorduk irl arkadaşlar olarak, çok da zevkli oluyordu ama artık ne zaman var ne o heyecan.

Bir de WoW'un boktan PvP'si şu an piyasada olan tüm oyunlardan (GW 2'ye bir şey söyleyemem, umarım iyidir, çünkü oynamak istiyorum sadfdgh) daha iyi, sori.

ultima online oynamamış nesil belli ediyor kendini :)
2 hafta vanq katana çıkartırsın 2 saniyeede gider ahah
Sosyal ağlarda paylaş

GenceKsK said:

Adam hiçbişey yapmıcaz onun için guild kurduk diyor sizde ciddiye alıp mesaj atıyosunuz ben başlığı gördüğümde güldüm geçtim söyledikleri hiç ciddiye alınacak şeylermi :)

Re: Kurtlar Vadisi Pusu 2. Sezon - 4 yıl önce
polat baba gene kurtarıcak memati biraz işkence görür ama :D
by GenceKsK - Vizyon

öl.
Sosyal ağlarda paylaş

Feuer said:

deadwoll said:

Sparkcaster said:

Sizi brit mezarda, buc's ta falan reskill'e bağlayanlar bizlerdik :/
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Feuer said:

deadwoll said:

Sparkcaster said:

Sizi brit mezarda, buc's ta falan reskill'e bağlayanlar bizlerdik :/

uuu bayaaa sertti, bu arada konuyu tam okumadım ama wowda neden pvp yapmıyorsun diye soran arkadaşlarıma hep cevabım şu olmuştu; pvp yapacak olsam gider uo oynarım adam lootlamadan pvpnin ne esprisi var? ayrıyetten uo en çok skill gerektiren pvpye sahip oyun
Sosyal ağlarda paylaş

Ultima'nın skill gereksinimlerinin çoğu yetersiz interface'ten ve dönemin teknolojisinden kaynaklanıyordu. Zaten sonra OSI'nin kendi 3. party programı, easyUO, razor vs. derken oyunun %50'si kendisini oynamaya başladı.

Yoksa oyun ilk çıktığında bandaj basmak bile başlı başına skill gerektiriyordu.

Loot olmadan PvP'nin zevki arenada, rbg'de falan çıkıyor WoW'da. Ki WoW gibi ölmesi çok kolay bir oyunda 3 ay raid yapıp aldığınız trinketi tek smoke bomba verirseniz gidip camdan atlarsınız asdfghj

World PvP ise tamamen zevk işi, 4v10 PvP yapıp survive etmek, aradan adam almak, 5-6 kişiyi cc'de tutmak; sonra ally char açıp QQ'lamaları, gy kamplamak ve bir yandan da ts'de ohahaahaha diye gülmek bizim için ayrı bir keyif. Zaten aradığımız adamlar da bizimle beraber eğlenebilecek adamlar.

Geçtiğimiz yıllarda 30'dan fazla kişiyi tanıdık, taş çatlasa 1-2 tanesi bize darılmıştır ya da bizimle geçirdiği zamandan keyif almamıştır; zaten geri kalanlarıyla hala bir şekilde muhabbetimiz var bizimle oynamasalar bile.

Misal geçen gün beraber rbg yaptığımız adamlar karşımıza geldi conquest'te hangarda 20 kişinin arasından 3'ünü ayıklayıp kestik; sonra o 2dk'lik combat'ın 2 gün geyiğini çevirdik hep beraber.

Bu yani bizim olayımız, gelmek isteyen adamlar da bu ortama gelecek. PvP'nin, nudity'nin ve geyiğin bol olduğu bir topluluğuz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...