Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anonymous, THY'nin internet sitesini çökertti

CaNNi

Öne çıkan mesajlar

abi olay benim canımı sıkmaksa kamu malı olan uçakları benzin döküp yaksınlar grevle uğraşacaklarına. benim canım yanan uçaklara daha çok sıkılır.

olay elemanlarla maaşlarını ödeyen adamlar arasında. bana zorluk çıkartmak ne fayda sağlayacak anlamadım. 60 milyonluk adam olduğum için bana koymaz, sonraki ilk uçağa alırım bilet; ama 3 kuruşla yola çıkan bir sürü insan da var sevgili solcu yoldaşlar hatırlarsanız ülkemizde.

çıkartmasınlar zorluk vatandaşa, grevlerini yapsınlar gün verip şirketlerini zarar ettirsinler. sonrasında iş gücü arz ve talebi kendi arasında anlaşır, anarşistliğin lüzumu yok ekek
Sosyal ağlarda paylaş

napsınlar abi işverenlere trip mi atsınlar grev yerine? küssünler mi?

basit bir döngü var. işçiler değer üretiyor, işveren işçi haklarını yok sayıyor. işçiler değer üretmeyi sekteye uğratıyor. ellerindeki en önemli koz bu.

ne yapsın? çözüm üretin allah aşkına.. hukuki hakkını kullanmasın da ne yapsın? özel hizmeti kullanan başkalarını mağdur etmemek için, sürekli mağdur mu olsun hayatta? destek vereceğinize, yeriyorsunuz bir de davranışı.

sıfır bilinç.
Sosyal ağlarda paylaş

sana zorluk çıkartmak için yapmıyor zaten grevi. İşverene çıkartmak için yapıyor. İşveren haklarını versin, çalışma ortamını düzeltsin diye. Sen mağdur oluyorsan işveren yüzünden oluyorsun. Greve giden çalışanlar senin rahatın bozulmasın diye çile çekmek, eziyet çekmek, haklarının gasp edilmesini sineye çekmek zorunda değil. Senin halk olarak görevin işverene tepki göstermek. Bakacaksın grev haklı mı haksız mı. Haklıysa işverene tepki göstereceksin. Tabi bu bilinç meselesi. nedense bizim toplumumuz işvereni, para babasını, godomanı çok sever.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...