Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

doom3 sorunsalı

bLaQ

Öne çıkan mesajlar

ya şimdi doom3 iyi güzel ultra high'da 16x de bile takılmadan çalışıo bende. ama büyük bi sorunum var hehe.. oynuyorum mesela 10 saniye - 5 dakika gibi bi aralıkta oyundaki ekran karıncalanıo kitlenio, doom3 sorun çıkardı kapatacam diyo xp.. sesler falan dewam edio ama doom'da sorunsuz, sadece ekran yamulup karıncalanıo, kapanınca doom düzelio yani bi kitlenme yok comp'ta. deişik grafik ayarlarında.. hatta bütün özellikler kapalıyken bile denedim onla ilgili diilşmiş, ekran kartı 9800 safir radeon pro.. böle bi sorunla karşılaşan var mı onu sorayım dedim bi sürü doom topici var ama pek benzeşmio konu..[signature][hline]Oha falan olunmaz, oha doğulur.. - delikanlı tiki -
Sosyal ağlarda paylaş

ben de aynı kartı kullanıyorum ve bence de imkansız o dediğin ayarlarla takımadan filan oynamak. bir m2'lik odada sabit durursan belki.. :-p

bende kitlenme olayı eski sürücülerle oluyordu. ati'ın doom3 için özel çıkardığı bir hotfix 4.9 beta catalyst sürücüsü vardı, onu yükledim sorun kalmadı. halen de onu kullanıyorum bir buçuk aydır filan, hiçbir oyunda sorun çıkarmadı.. nereden yüklerim dersen draven'ın doom3 performans yükseltme başlığında yazmıştım sanırım linki..[signature][hline]Deekin - Level 4 Kobold Bartman vs Raistlin - Level 41 Demi-Goth
*Raistlin casts Haxxored Hantergranate of Doom 3*
*Deekin plays Kalashnikof*
*Raistlin dances to the rythym of the drums and afterwards the lead*
*The party gains experience: IDKFA XP*
*Deekin gains new character level: Über-Char of TSR Writer*
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...