Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gaziantep'te şehit cenazeleri kaldırılıyor..

Patice

Öne çıkan mesajlar

Gaziantep'teki saldırıda kaybettiğimiz şehitlerin cenaze töreni var şuanda tüm kanallarda. Muhabir anlatırken ağlıyor. 7 ayrı cenaze var. Ve bir tanesi musalla taşı yetmediği için masanın üzerinde duruyor. Bütün devlet erkanı orada. Çok üzücü şüphesiz ki...

Ama..

Aynı gün annesini kaybeden Fatma Şahin'in annesinin cenazesi de şehitlerle beraber kaldırılıyor. Ne tesadüf ki tüm devlet erkanı annesinin olduğu musalla taşının önünde saf tutuyor. TRT, canlı yayınla veriyor töreni. Fakat ekranın sağ bölümünde sabit olarak bu görüntüyü tutuyor. TRT Muhabiri, yalnızca annenin bulunduğu tabutun Türk Bayrağına sarılmadığından bahsediyor. Başbakanın ve Fatma Şahin'in acısının 2kat olduğundan bahsediyor. Anne ve teyzesini de kaybettiler çünkü diyor...

Hiçbir iyiniyet göremiyor malesef burada. Allah Rahmet Eylesin. Fakat biraz ayıp olmuyor mu? Aynı arabada henüz yeni evli, 12 aylık bebeğiyle ölen 3 kişinin acısı kaç kat olmalı ki acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

Patice said:

Gaziantep'teki saldırıda kaybettiğimiz şehitlerin cenaze töreni var şuanda tüm kanallarda. Muhabir anlatırken ağlıyor. 7 ayrı cenaze var. Ve bir tanesi musalla taşı yetmediği için masanın üzerinde duruyor. Bütün devlet erkanı orada. Çok üzücü şüphesiz ki...

Ama..

Aynı gün annesini kaybeden Fatma Şahin'in annesinin cenazesi de şehitlerle beraber kaldırılıyor. Ne tesadüf ki tüm devlet erkanı annesinin olduğu musalla taşının önünde saf tutuyor. TRT, canlı yayınla veriyor töreni. Fakat ekranın sağ bölümünde sabit olarak bu görüntüyü tutuyor. TRT Muhabiri, yalnızca annenin bulunduğu tabutun Türk Bayrağına sarılmadığından bahsediyor. Başbakanın ve Fatma Şahin'in acısının 2kat olduğundan bahsediyor. Anne ve teyzesini de kaybettiler çünkü diyor...

Hiçbir iyiniyet göremiyor malesef burada. Allah Rahmet Eylesin. Fakat biraz ayıp olmuyor mu? Aynı arabada henüz yeni evli, 12 aylık bebeğiyle ölen 3 kişinin acısı kaç kat olmalı ki acaba?

Sen yöneten sınıfın şehitlere çok üzüldüğünü falan mı sanıyordun ki?
ben o politikacıların yanında çalıştım(staj) bi süre. Şehit haberi falan gelince "meh, şimdi bi de konuşma hazırlamak lazım, Filiz kızım sen bi yazı yaz" tarzı bakıyorlar.

ÖSYM başkanının kayınpederi ölmüş alakasız on tane mail falan geldi. Başbakanın teyzesi ölür bir sürü tantana...

Onu diyoruz işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Pirvan: Pervasız ve duyarsızlıkları icraatlerine bu denli yansıyorken tabi ki söylediğin tavırda olduklarını tahmin ediyorum. Ben sadece beni rahatsız eden bir konuyu dile getirdim. Sabır gösteremediğin, beyan ettiğin fikrin bir şeyi değiştirmeyeceğini bildiğin halde söylersin ve senin gibi düşünenlerle bir arada olduğunu bilmek rahatlatır ya öyle bi durum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...