Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CL: 21.08.2012 19.00 Spartak Moskova - Fenerbahçe

sleepingdeath

Öne çıkan mesajlar

Bence kesin elenecez 4 maç izledim 1 gr umudum yok, bu kadro yeter diyip orta saha transferi yapılmıyor, sezer oynatılmıyor, peki. Gidip ihtiyacımız olmadığı halde krasic alınıyor, krasic kesinlikle orası için çok iyi tartışılmaz ancak orta sahaya adam alınmıyor, kardeşim sen Emre'yi göndermişin iyi güzelde Topal, Emre'nin yerine oynamaz/oynayamazki Topal'ın keseceği adam belli Cristian. Yönetim falanda gidiyormuş maça şöyle güzel bir rezil olalım belki akılları başlarına gelir.
Sosyal ağlarda paylaş

reverse pyschology felan akiyosunuz haa iiki yine aykutun zayif zamanlarina denk geldik evet krasic kuyt topal felan bunlar yine averaj transfer sezonuna gore iyi transferler ama dier taraftan emre gitti alex de artk ne kafasi yasio belli deil adam zaten yaslandi ustune bu aykutla aralarindaki cold blooded iliski adamida dogal olarak etkilio onu etkileyince takimda etkilenio bize iyi bi kaptan lazim mesela kuyt olabilir adam resmen HERO ama herzamanki gibi sinirli adamimiz oldugu icin bence ortasahadan bu sene patlicaz. bu bariz bisey. gecen sene madrid nasil sampiyon oldu? barcelona patladi mesela bunlar hep kadro derinligi yuzundendi. mesela madride hic takviye yaplmadi bu sezon cok ilginc ustune nuri ve hamit gitti bence bu sene de tam tersi madrid patlicak barcelona rahatlicak gecen seneki skintilari cekmicek dunku mactan zaten sinyaller gelmeye basladi. bizde bu sekilde galatasaray ile zor mucadele edicez gibi gozukuo yani direncli ve genis bi kadro derinligi yok. ozellikle ortasahada.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...