Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

açıköğretim 2.üni

hamsilipilav

Öne çıkan mesajlar

hazır daha cevap yokken benim soruma da yanıt verin.2006 senesinde açık öğretim işletmeye yazılmıştım.ama sadece ilk dönem olan vizelerden 2 tanesine mi ne girmiştim,sonra da bir daha ne sınavına girdim ne de takip ettim ne oluyor ne bitiyor diye.üniversite bitince bi tekrar mı girsem diye düşünüyorum bende.aradan geçen 6 senede tonlarca af falan oldu sanırım,hem de okuldan atılma kalktı benim bildiğim,benim kayıt hala duruyor mudur?merhaba ben geri geldim diyip tekrar başlayabilirmiyim ki?
bir de 29 yaşa kadar uzatılan askerlik hedesi için bu açık öğretim işe yarıyor mu? 4 sene tecil ettirmek için
Sosyal ağlarda paylaş

is arayisinda amac objektif, herkesin anlamlandirabildigi yetenekler kazanmak degil, kendini diger mezunlardan ayirabilmek. eger iki universite bitirdiyseniz de bu sizin caliskanliginizi belirtir, bunu isverenin gozune sokarsaniz pozisyonu kapma ihtimaliniz cok daha yuksek olur.

askerlik icin; ikinci universite askerlik tecil ettirmez. tecil icin mezun oldugunuz en son seviyenin uzerine +1 yapmaniz lazim. lisans bittiyse yuksek, yuksek bittiyse doktora gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...