Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dövmeci (Ama Çok Kaliteli Olmalı :)

Chiptech

Öne çıkan mesajlar

mulgear6 said:

Adamin demek istedigini anlamazliktan gelme lan ne bicim modsun sen
İsi gucu trollluk zibidilik

şarkısı bile var yozgat yöresinden

küçük esnaf kan ağlıyor.
halimizi berk bey dinlemiyor
zengin berk bey almanya'da
zengin berk bey sefalarda
esnaf dasaaa isyanlarda

@esh: görmediğime inanmam abi ben. facebook sayfasından baktım. arada mavi, kırmızı atmış. kalanı siyah beyaz çalışmış gibi duruyor. ha çok başarılı kadın. gerçekten diğer verilenlerden fersah fersah iyi
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

5-10k atacaksan amerikaya git 1 hafta kal yaptir don. Bu isin dandigi adama kol kestirir.

örnek diye gösterdiğim dövme amerikada 3 ayda yapıldı, 3000 dolaraydı yanlış hatırlamıyorsam. hadi parayı biriktirdim diyelim, o parayı biriktirmek için fulltime çalışıyor olmam lazım nasıl gideyim amerikaya sdfg.
Sosyal ağlarda paylaş

evet ya çok kaliteli yapanlar var, ama ben şunu anladım ki, kaliteli dövme tasarlayamıyorlar pek. yani koyuyo japon balığını, arkasına biraz gölgeli bişeyler atayım diyo oh tamam. ha kalitesi çok iyi, ama tasarım açısından sıradan. aslında amerikada tasarımını yaptırıp dövmeyi burada yaptıracaksın o kral olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

ya rus diyince hemen bi stereotipler, sexist taklitler falan.

sana hiç yakışmadı bunlar Esh. Utanmalısın kendinden.
Kadın rızkının peşinde, namusu ile iş yapan bi küçük esnaf şurada. yeri geliyor zor günler geçiriyor, yeri geliyor çocuğunu okula göndersin diye kenarda biriktirdiği paradan veriyor, bakkaldan borç alıyor.ekmek isterken deftere yazdırıyor.

sen geliyorsun böyle hemen rus diye.. söylemek istemeyeceğim benzetmelerde bulunuyorsun.

hoş değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Chiptech said:

evet ya çok kaliteli yapanlar var, ama ben şunu anladım ki, kaliteli dövme tasarlayamıyorlar pek. yani koyuyo japon balığını, arkasına biraz gölgeli bişeyler atayım diyo oh tamam. ha kalitesi çok iyi, ama tasarım açısından sıradan. aslında amerikada tasarımını yaptırıp dövmeyi burada yaptıracaksın o kral olabilir.

o linklediğim eleman iyi işler yapıyor ya.

beğendiysen bi konuş bence.

deviantart üstünden konuşabilirsin falan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...