Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Need For Speed : Underground !

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

e yuh yani ne manyakmışsınız ya:) oyunbende bayramın başından berivarr daha yeni 80 e geldim. kırıkmısınız? ne gareziniz var oyuna?(no offence):D[hline]Many nights we prayed
With no proof anyone could hear
In our hearts a hope for a song
We barely understood
Now we are not afraid

The number you have dialed is not answering, please, try again later.
Sosyal ağlarda paylaş

Acura kullanıodum. Skyline çıkınca hemen ona geçtim. Şöyle söyliim. Acura büyük ihtimalle oyunun en iyi arabası. Top speed'i en fazla olan araba zaten. Skyline'i kullanmak daha zor. Hele draglarda. Acura ile draglarda hafif zorlansanızda skyline'ı geçersiniz. Skyline'da bütün vitesleri (4. vitese attıktan sonra 5'i vitese nos ile) perfect yapmanız lazm. Süper zor.[hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

o top speed acceleration falan hikaye ya

acceleration'ı daha fazla olan arabalar daha yavaş çıkıyor startta, handling'i aynı olan arabalar daha zor dönüyor falan

hala mx-5 ile yarışıyorum drag'ler hariç, drag'lerde eclipse'e geçiyorum[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 05 December 2003 17:25 tarihinde demiş ki:
2. oyundaki en iyi arabalar ne ben hala mazda miata kullanıyorum
memnunum ama hafif araba cok donuyo[hline]BonePART - Pepelek Saplar Birliği OnursalBaşkanı ve Kurucusu
BonePART FriarHealSuxx of Hun - Kay Server - Level 50 Drunken Friaa
BonePART From Bestine - Tattoine - Kettemoor- Novice BE, Novice CH
Emaleth, 28 October 2003 20:39 tarihinde demiş ki:
ne de olsa burda admincilik oynayarak yaptığımız mastürbasyonun haddi hesabı kalmadı di mi? iki paragraf daha yazayım da namım yürüsün.ben firçayi ortaya attim, kimseye diil. hele ki bonecuuma firça niye atiim ki, kendisinin bi nevi hastasiyim

mazda'nın iyi oluşunun sebebi bu zaten, handling süper. çok dönüyor. 200 ile giderken diğer arabalarla alamayacağın virajları bununla alıyosun[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

valla mazda RX'im ile yolların şahini olduk
ehaeh
resmini host edebilecek bi yer bulsam koyacam resmini..
bu arada pulse neonun çıkmasını bekliyorum.
60. göreve yaklaştım.
2 ünite daha fazla eclipsenin handlingi ama 2 ünite top speedi düşük.

o yüzden bende ulan nası olsa powerslide felan güzel topluyorum
bas ulan :p[hline]valandil ownz j0o!
-emokid*-
7/24 melancholic
Sosyal ağlarda paylaş

71/111 deyim baya bi araba açıldı, mitsubishi eclipse kullanıyorum ama şunu merakediyorum mitsubishi evo VII var mı oyunda? boktan pejo 206 koymuşlar evo7 falan çıkmadı hala dumur olmuş vaziyettyim. bide celica nın eski modeli var mı acep? oyunu bitiren arkadaşlar varsa cevap verbilirler mi :)

msytikal car lar quickrace de sadece görünüşü moifiye edilmiş olan arabalar. miata ya gelince yol tutuşu süper arabanın ama çok hafif olduğu için en ufak bi darbede havalanıp takla atmaya başlıyor

[Bu mesaj Castigater tarafından 05 December 2003 22:12 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Castigater tarafından 05 December 2003 22:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

102 deyim az kaldı bitmesine de bi sarisin hatun olması lazım nerede o :)

onun disinda skyline kullaniyorum çok memnunum alışınca çok rahat kullaniyorsunuz önemli olanda yariştiginiz arabaya alışmak zaten gerisi boş[hline]No time for tears
No time to run and hide
No time to be afraid of fear
I keep no time to cry

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Catscratch, 05 December 2003 12:26 tarihinde demiş ki:
Acura kullanıodum. Skyline çıkınca hemen ona geçtim. Şöyle söyliim. Acura büyük ihtimalle oyunun en iyi arabası. Top speed'i en fazla olan araba zaten. Skyline'i kullanmak daha zor. Hele draglarda. Acura ile draglarda hafif zorlansanızda skyline'ı geçersiniz. Skyline'da bütün vitesleri (4. vitese attıktan sonra 5'i vitese nos ile) perfect yapmanız lazm. Süper zor.[hline]This Cat Scratches Free.

evet abi katılıyorum
eski arabamı tekrar alıyorum beğenmedim skyline'yi.[hline]valandil ownz j0o!
-emokid*-
7/24 melancholic
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...