Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Torrent Olaylarına Giriş Sorunu

StRencher

Öne çıkan mesajlar

ABC için ince ayar varmı varsa kullananlar anlatabilirmi

bide bir dosyay download ederken priority olayı kullanıcı içinde varmı,mesela ben 3 saattir download ediyorum 1 sattir dl edenden önceliğim olurmu yada öncelik varsa nasıl işliyo,

sabah okula giderken açık bırakmıştm 6 saat oldu nerdeyse sadece 80mb çekmiş
nasıl hızlandırırım bu meneti!!
onun yanında 65mb upload etmiş ayıp [signature][hline]

[Bu mesaj -Mandrake- tarafından 21 Ekim 2004 17:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lancelotdulac, 21 Ekim 2004 19:55 tarihinde demiş ki:
Dosya bittiği zaman yani indirmeyi tamamlandığınız %100 progress oluyor ve yanında açıklama olarak completed/seeding şeklinde ibaresi çıkıyor.Yani dosyayı %100 indirdiğinizde ABC otomatikman dosyayı paylaşımda tutuyor sizi seeder konumuna geçiriyor.

Yanlıs anlamadıysam sadece ABC'den download ettıgımızımı share edebılıyoruz ? Ben yuklemeden sonra dosyayı sıldıgımde hıc paylasım vermemısmı oluyorum yanı ?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Mandrake-, 21 Ekim 2004 17:46 tarihinde demiş ki:
şimdi mesela
supernovada bakıyorum bi kaçtane fifa2005 var

biri seed:403 downloads:3400

öbürü seed:238 download:876

hangisinden indirmeli ve niye

mantık şu çok seed az downloader.Seed ler dosyayı çekebileceğin kişi sayısı download da bu seed lerden dosya çekenlerin sayısı.

Mesela 32 Seed , 2 Download'da manyak çekersin
ama 32 Seed , 64 Download'da dl hızın düşer.[signature][hline]Love is Divine
Sosyal ağlarda paylaş

peer download edenlere mi deniyo,

bide ABC kullanıyorum sanki 11k da takılıyo yahu limit var gibi 12 yi görür görmezz iniyo,ayarlarda dl limit olayını filan bulamadım varmı öyle bişey abc de

edit: yok yok dikkat ettim kesin bi limit olayı var 12 sanırım limit üstüne çıkar çıkmaz hızlı hızlı inmeye başlıyo,belki upload eden adamın limiti vardır ondan öyledir ama 1 den fazla seed den çekiyorum

[signature][hline]

[Bu mesaj -Mandrake- tarafından 23 Ekim 2004 11:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Yeni başlık açmayıp buna yazıyorum sorunumu.Yeni başlamış değilim torrent olayına.Artık surpnova.orgtan dosyayı çekip çalıştırdım mı dowloada başlamıyor.Sadece ABC açılıyor ama torrent gözükmüyor.Nedir ilacı?

Edit:Verdiği error şu:Traceback (most recent call last):
File "abc.py", line 758, in AddTorrentFile
File "shutil.pyc", line 38, in copyfile
IOError: [Errno 2] No such file or directory: 'C:Program FilesABCtorrentAlien.Vs.Predator.TS.Xvid.(maVen)-OneCD.torrent'
Traceback (most recent call last):
File "abc.py", line 729, in AddTorrentNoneDefault
IOError: [Errno 2] No such file or directory: 'C:Program FilesABCtorrentAlien.Vs.Predator.TS.Xvid.(maVen)-OneCD.torrent'
Traceback (most recent call last):

[Bu mesaj zamo tarafından 03 Kasım 2004 19:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya torrent le ilgili btn postlari okuuyamadm cvp lanmissa kusura bakmain ama sunu sorcam.. simdi 2 tane dl baslattm .. bi kere hem o kaynak gosterline kisilern hepsine baglanmiop az bi kismina baglaniyo. bu normal mi ? .. bi de sol tarafta 2 dl de de :( bole bi isaret war ve ; that means... dont have any remote conn v.s v.s dio .. ne demek simdi bu netcez ? .. bi dosyaya 1.7 digerini 2 ile cekiorm .. bole bitmes bu :P

Edit : Bi de bu torrent in client leri mi ne varmis cesit cesit.. Azeurus mdr nedir onu kullaniom

[Bu mesaj Kithnos tarafından 03 Kasım 2004 20:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bende yeni topic açmaktansa burada sorayı mdedim.
8-9 aydr azureus kullanıyorum ilk kulladnığım zamanlarda ortalama 11-12 kbi lde osya indiriyordum ama son bir aydır ortalamam 3-5 kb ye düştü. indirdiğim dosylardai seed ve downloads sayıları da orantılı. Deli oalcam geçen gün 36 saatte sadece 520 mb indirererk çılıdırttı.
1.2 gb büyüklüğündeki dosyayı pzt sabahından beri indiremeye uğraşıyorum umarım yarın sabah bitecek. Bir fikri oal nvarsa söylesin lütfen...[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...