Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ankara - staj - kalacak yer

Havenless

Öne çıkan mesajlar

İnternet yoksunuyum bayağıdır, TAI'de bakım-onarım stajını yapıyorum halihazırda. Stajın devamına 13'ünde ve sonrasında Akıncılar hava üssünde devam edicem, ama TAI'nin misafirhanelerinde maalesef yer kalmıyormuş o günden sonra.

http://forum.memurlar.net/konu/1406609/

Bunun dışında patinin halinden pati anlar dedim, 501 no'lu otobüsün geçtiği en yakın misafirhane nerede bunların içinden onu da bilmiyorum. Tek tek güzergah arayıp da soramam. Kedi gibi bir insanımdır. Uyumluyumdur, fakat kalacak yerim yok maalesef 12'sinden sonra.
:( Bildiğiniz 501'i yakından-uzaktan gören bir yer varsa çok sevinirim.

HALP, Mırr. :(
Sosyal ağlarda paylaş

13'ünde gidip kalabiliyorum aslında, aradım daha önce de ama önceden doluyuz demeleri garip. Yine aradım TAI staj sorumlusu mühendisi.

TAI'nin Ankara'nın her yerine servisi de var aslında da çok yabancıyım Ankara'ya. Ama hava değişikliği iyi oldu.

Annemin üniversite arkadaşında kalıyorum şimdi, böyle de kötü değil ama 0 uyku. :(
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de stajı Tai'de, hatta aynen makina bakım bölümünde yaptıydım. Zorla misafirhaneyi, yer oluyo illa ama mırın kırın ediyolar. Zorlarken de sorumlu mühendisle vs değil de direk misafirhane personeliyle konuş.
Servis de her tarafa var onun dışında, otobüs falan gelip geçiyodu oralardan ama hiç çekilmez.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...