Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

inancın zayıfmış

Ren

Öne çıkan mesajlar

paraya ihtiyacı olan insan bu devirde dilenmez.çok nadirdir yani.
bizim millete zaten Allah din kitap diyince parasını da alırsın oyunu da alırsın...

Bakırköyde para vermedim diye bastonuyla kıçıma vuran dilenciye şahit oldum.yok artık ne vuruyon teyze diyince de gülüyo.
artık enseye şaplak kıvamına gelmişiz dilencilerle...hadi hayırlısı

DİLENCİYE PARA VERMEYİN LA.HEPSİ BİZDEN ZENGİN

örn:ramazanın ilk üç gününde dilenmiş ve 4.500 TL ciro yapmış B)-

edik:mendil vs satanlar oluyo efendi gibi.onlara lafım yok
Sosyal ağlarda paylaş

fix cevap bu adamlara da yol kesen griin piiscilere de

- 2 dakkanızı alabilir miyim
- yok teşekkürler

- greenpeace'in eylemleri hakkında bilginiz var mı
- yok teşekkürler

- bişey sorabilir miyim
- yok teşekkürler

- abi paran var mı yolda kaldım
- yok teşekkürler

- abi çocuğum hasta, eşim çalışamıyor
- yok teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

lifeleech said:

Geçenlerde adamın biri eve 2 blok kalmışken beni durdurup inşaatta çalışmak için (doğuda biryer söyledi ama hatırlamıyorum) geldim dedi işe de giremedim kardaşim param pulum yok çok acıktım para verirmisin biraz herkese söylemeye utanıyorum (benden neden utanmıyorsun yavşak) ama acım biraz para ver dedi . yok para dedim yürüdüm 2 adım attım simitçi vardı ulan adam ya açsa dedim aldım 2 gevrek buyur ettim , adam kardeş para yokmuydu deyip oflayıp puflayarak hadi neyse ver dedi omuz silkip arkasına dönmeden gitti . ulan ne şerefsiz herifler var demeye kalmadan kendimi bir adamı bana yaklaşıp laf anlatırken buldum adam bir önceki hikayeyi tekrarladı sinirden gülüp hadi hayırlı işler diyip yürüdüm gittim . Ulan harbi ne biçim insanlar var dedim gevrek parasına alabilceklerimi düşünerek apartmana girdim

aynen bizim yanımıza da sahilde küçük bi çocuk geldi sandiviç yapıp yediydik fazladan kaldıydı. işte para mara dedi biz de aç mısın dedik doğal olarak kendini acındırmak için açım dedi. biz de ona al o zaman sandiviç dedik, kız yüzünde eblek bir ifade ile bi bize baktı bi sandiviçe baktı sonra tek kelime etmeden sandiviçi aldı ve gitti. ama resmen afalladı kız, aç bir insanın yemek bulduğunda vereceği tepki olmadığı barizdi hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

incirlinin orada bir adam var,

2-3 sene önce baya bi dert anlattı verdim 5 lira,

bir hafta sonra baktım aynı adam geldi yanıma gene aynı derdi anlatıyor, dedim tanımadınmı beni 5 lira vermiştim geçen hafta.

hızlıca uzaklaştı

bunların birde freeshopta çalışan versiyonları var onlar daha sağlam çarpıyor fgsdg

geçende havaalanı dışında eşimin uçağı insin diye beklerken yanaştı bi araba, "abi free shopta çalışıyoz"....

dedim ilk 99 senesinde bu yalanı yedirmeye çalışmışlardı, yemiştimde üstümde para yoktu alamamıştım.

yıl oldu 2012 ohoo geliştirin kendinizi diye ekledim.

hızlıca uzaklaştı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...