Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hala Nox oynuyan varmı ?

Cristian

Öne çıkan mesajlar

Büyücüde rechargable fireball staffı alamadım diye yanmıştım ama geçti artık satan vendor yok. Malesef sermayeyi kitaplara yükledikte büyüler pek bi kıytırık shocku küçük yaratıklara karşı kullanmak çok zor lightning desen o da her ok yiyişte konsantrasyon bozukluğundan çalışmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

tey tey ne zamanlardı hakkaten noxun verdiği tat çok farklıdır[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''

[Bu mesaj Ardeth tarafından 01 Kasım 2004 20:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Yok diğerleri hala süper zevkliydi dehşet eğlendim. Ortam falan çok hoşuma gidiyo yaratıklar müzikler. Ama wizard biraz ezik kalınca hoşuma gitmedi başlarda Dun Mir e girerken falan çok zevkliydi saklana saklana kapıları kitleye kitleye giriyodun ama sonraları güçsüz kaldı gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

valla wizard'ın undead'lerin hepsini uçuran bir büyüsü vardı, oyundaki en deli olaydı benim hatırladığım. warrior'la ölesiye kovaladığın adamları yaprak gibi üflüyordu wizard.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...