Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

A UK Judge Is Forcing Apple To Publish On Its Website That Samsung Didn't Copy Apple

di

Öne çıkan mesajlar

AHAHAHAH! Cok iyi lan. Konu falan actiniz mi bilmiyorum goremedim ama yoksa bile aha buradan poor apple diyesim var.

said:
A judge in Britain is forcing Apple to publicly acknowledge that Samsung didn't copy the iPad, according to a report by Bloomberg.

A judge has ordered Apple to post a notice on its website and in "several" British newspapers and magazines highlighting a recent ruling that Samsung didn't copy the iPad.

Apple must leave that notice up on its website for the next six months. Ouch!

Apple lost a case against Samsung in Britain earlier this month, as the judge ruled that Samsung's Galaxy Tab tablets weren't cool enough to be confused with the iPad.

http://www.businessinsider.com/bloomberg-apple-must-post-notice-online-in-uk-saying-samsung-didnt-copy-ipad-2012-7
Sosyal ağlarda paylaş

nexus ban konusunda linklendi.

eed apple in o ozenle kurdugu marketing wizardligi bi court decision i ile cope gidiyor.

gerci sadece uk de ama yine de sen calis senelerce karizma yap, sonra rezil ol.

ha eger ki yasalar vs izin veriyosa kesin soyle bisi yapar apple.

Samsung didn't copy Apple

'cause they can't.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok yok kullaniliyor gayet. Bizdeki kadar sacma degil rekabet olayi. Mesela Sky direkt BT'yi gosterip gereksiz yere fazladan 200 pound odemeyin bunlara falan diyebiliyor billboard'larda.

Yine de nedanko'nun ornegi biraz sikabilir ama katiliyorum ona.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Admin
KHaRoN said:

Bildigim kadariyla uk de, amerikali otomotiv firmalarinin yaptigi gibi satasmali marketing kullanilamiyor ne kadar ince gorursen gor. Oyle bisey biraz sikar.

Negative campaigning deniyor buna. Ingiltere'de de buyuk bir siklikla kullanilmakta. Di'nin de dedigi gibi yapiyorlar.

Onemli olan dogru bilgi vermek. Aksi halde aleyhine dava acilabiliyor diye biliyorum. Mesela BT'nin internet paketi 20 pound ve bu pahali bizim pakete gecin 15 pound odeyin diye yazarsa TalkTalk firmasi, BT paketi 20 degil de 15 ise o zaman BT sikayet edip indirtebilir o ilani ve dava acabilir.

O yuzden Negative campaigning de mutlaka dogru bilgi kullanmalilar. Ayni zamanda basariya ulasmasi icin de sart. Aksi halde okuyanlar hadi len der bu sefer ters teper. :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...