Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PowerScroll'un Mantığı

x007x

Öne çıkan mesajlar

said:
Twilight, 26 May 2003 05:58 tarihinde demiş ki:
peki title haricinde ne fonksyonu var? Artık gm mage olan biri ressurect edemiyormu mesela? Tüm oyun ayarlarının değişmiş olması lazım.

gm mage zaten %100le 8inci level büyüleri yapamıyodu

120 magery ile %100 oluyo sanırım

mesela tamingte gmden yuksek olması lazım fire steed tame etmek için

ayrıca 120 tamingle dragon falan tame ederken başarı şansın baya bi artıyo eh buda çok gerekli çünkü baya kıl ediyo artık dragon ww tame etmek

120 smith zaten kesin gerekli gibi bişey ( ehe tabi +20 smith PS 10 mil civarı bi fiyatı oldugundan alması birazcık zor )
özellikle runic hammerlarla silah falan yapıyosan

combat skillerde olmazsa olmaz bişey bence
artık defense chance inc. itemlar falan oldugundan eger gm combat skilli ile saldırıyosan hit şansın baya düşüyo
( bi adama saldırdım gm fencing varken 8-9 kere missledim arka arkaya ve öldürdü herif ) ( ehe tabi o herife son halimle bi daha dalmıştım 2 kere zor kurtuldu elimden )

anatomy ve healing için fazla söze gerek yok zaten
daha fazla heal ediyosun
ayrıca yuksek anatomy melee attacklarda damageini artırıyo ( çok fazla olmasada artırıyo )

yani sırf title için diil :)[hline]Prince"Kazuyama" Cratty

je suis la et ailleurs
je n'ai plus rien
je deviens folle
je m'abandonne

Sosyal ağlarda paylaş

bazı skillerin power scrollu yok
PS olan skillerin listesi var ama malum yabancı sitelere baglanmak kabir azabı gibi deprem yüzünden

düzelince buraya adres veririm yada listeyi koyarım hangi skillerin PSsi var görürsün

PS kullanmada sınır yok
test serverda bütün hepsini yüklemiştim ben
ama bi işine yaramaz o ayrı mesele

sonuçta en fazla skill capin 720 ve onun içinde accountunun 4 sene veya 4 senenin üzerinde olması lazım
en fazla 6 x 120 yapabiliyosun yani :)[hline]erkek adam ezik!! takim tutmaz - FORZA REAL MADRİD!!
Sosyal ağlarda paylaş

yep...katiliorum usttekilere

extra bilgi baabinda

100 mage ile 6ci seviye buyuleri fizzlesiz yaparken
7 ve 8 ci seviye buyulerde fizzle sansinizvardir..

110 mage (elder) ile 7ci seviyeler fizzle sizken 8 de hala (%15 kadar atmiorsam) fizzle sansiniz vardir..

120 magede hicbir buyude fizzle olmazsiniz..

ah tabi casting esnasinda alacaginiz darbe yada benzeri fizzle sebebietleri bu ps lere dahil degildir...sadece skill in basari checkini yukseltir..

onun disinda bazi buyulerde buyunun suresini arttirdigi gibi bazi buyulerde de buyunun verecegi dmg/heal limitini yukseltir...eval int ise dmg limitini doldurur dielim
yada karsi tarafin resistini kirma sansinizi yukseltir..

bunlarin disinda ben rastlamadim bi farkliliga mage skillinde..[hline]*curiosity res-kills*
...mono
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...