Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dijital Oyunlar Milli Takımı Kuruluyor

inyourmind

Öne çıkan mesajlar

turnuva desen zaten yapılıyordu
takım desenzaten en iyilerden kuruluyordu

TÜDOF öncelikli projeleri; "eSpor kapsamında Dijital Oyunlar Ligi’nin müsabaka alanları ve milli takımların alt yapısının kurulması", "oyunların derecelendirilmesi", "aile ve gençlerin bilinçlendirilmesi", "geleneksel oyun kültürünün yaygınlaştırılması", "Yerli Oyun Platformu (YOP) kurulması", "Engelleri Oyunla Aşıyoruz" olarak belirlendi.

yasak ve vergi dışında federasyon öncesine göre ne değişecek merak ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

Abi benim alın terimle kazandığım paradan alınan vergiler üç beş asosyal zengin çocuğunun tatminine harcanmasın yaa. Şeriat gelsin, sultanlık gelsin falan ok ama şu olmasın.

şeritamı gelsin? Tamam kardeş bu projeye harcanan paraya senin cebinden nekkadar para çıkıyosa biz aramızda toplayıp karşılayalım sen bidaha sc2 forumunda yorum yapma olurmu?
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

Abi benim alın terimle kazandığım paradan alınan vergiler üç beş asosyal zengin çocuğunun tatminine harcanmasın yaa. Şeriat gelsin, sultanlık gelsin falan ok ama şu olmasın.

Yahu ne kıt bir bakış açısıdır bu. Koskoca adamım ben bile böle işlerinin gelişmesi için çabalayanları takdirle karşılıyorum, siz gençlere neler oluyor anlamıyorum.

inyourmind said:

http://frpnet.net/haberler/dijital-oyunlar-milli-takimi-kuruluyor

Şöyle bir göz gezdirdim gene aynı terane tekerrür edecek gibi geliyor ama bu sefer biraz daha resmi versiyonu olacak gibi...

Aynı teranenin tekerrürü derken, sanırım milli takım ve seçmelerini falan kastediyor inyourmind. Ama unutulmamalı ki daha önceden kurulan hiç bir takımın resmi geçerliliği yoktu. Gerçi diğer ülkelerin çok mu var vs vs falan filan.

Neyse sonuçta arkasında resmiyet ciddiyet olmayan işlerin sonunu da hep gördük. Milli takımlar ve liglerin kurulabilmesi için bir derecelendirme kuruluşu gerekiyordu. Artık o var dolayısı ile ciddi ciddi takımlar ve milli takımlar oluşabilir. Haa milli takım en iyi oyuncularımızı mı içerir, görücez. Keza davet alıp da gitmeyenler de kesin olucaktır. Mazeretsiz gitmeyene yuh :)

Ben umitliyim yaa önceden beri. Yavaş olacağını bu işlerin en az 3-5 seneyi bulacağını söylemiştim ki 1-2 sene geçti bile. Yaşanması gereken bir süreç geride kalıyor hepsi bu. Bir kaç seneye kalmaz ufaktan meyveleri çıkmaya başlar bu işin.
Sosyal ağlarda paylaş

Oymanq said:

aktiftablet said:

şeritamı gelsin? Tamam kardeş bu projeye harcanan paraya senin cebinden nekkadar para çıkıyosa biz aramızda toplayıp karşılayalım sen bidaha sc2 forumunda yorum yapma olurmu?

İstediğim yere yorum yaparım sana sorucak değilim. Binbir tane sorun içinde yüzen bi ülkeyiz biz, oyun milli takımı mı öncelikli olan? Sağlık, eğitim, altyapı falan geçtim, gerçek bazı sporlar için bile delet kaynak ayırıp sporcuları (hatta bazıları madalya getiren) desteklemiyorken, bu saçma şeye para harcamak aptallık.
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

tamam aga o zaman yaz bi dilekçe senin paranı yola suya elektriğe harcasınlar benimkini e-spora.
Sosyal ağlarda paylaş

e burdan para kazanan yokki? olsa bile zaten dünyanın cabasını harcayarak kazanıcak.

nedir bu kadar heyheylendiğiniz anlamadım?

ha zaten memlekette esport namına olabilcek en zararlı sey su olay, madem karsınısınız seviniceğinize neden kızıyosunuz anlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Lelouchshiba said:

kiymaliborek said:

herseyimiz tam, bir tek e-spor eksikti. aktiftablet haklı. bir kuruşumun harcanmasını istemem bu işe. çok isteyen varsa gider sponsor bulur kendine ya da cebinden harcar.

yapılan cami minarelerini kullanmanın kendine göre bir yolunu bulmuşsun görünüşe göre.

haha yazık 2 gram beynini yormuşsun.

cami ne alaka şimdi? neye inanıp inanmadığımı nereden biliyorsun? oyunlara karşı bu kesin şeriyatçı kafası mı yoksa bu? çık bir hava al kardeş.

ayrıca bu kadar ağlamayın. buradan 1 kişiye de sponsor olurum 1 yıllığına ama saçmalamayın şu arkadaş gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...