Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ülkemizin Nimetlerinden Ne Kadar Faydalanabiliyoruz?

Chaotic

Öne çıkan mesajlar

e o zaman sende bize dingil muhamelesi yapma, bizde biliyoruz neden 100 lira o balık.
öle balık zenginide değiliz artık eskisi gibi. balık kıt, bana kalsa avmalasınlar 10 sene derim.

öle bi dayanağın varmıski bunları sölerken "8k parayla milyoner olurumki yaaaa" diye atlamıssın. git al bankadan 8k kredi yap o zaman. bizde sevinirim bir pati milyoner oldu diye.

yok o kadar öle inanılmaz cennet inanılmaz zengin bir vatan değil burası, heleki sağı solu satılmısken, altyapısı satılmısken.

zaten elde avucta bir zenginliği yok ülkenin, nede piyasada dolasan para cok. yapıcağın yatırımın her köşesinden kırğılacağını, iş yapıcak bişeyse üstüne cöreklenilceğinin kacarı yok.

ps: 8k o işin iznini almak için rüşvete yetmez.
Sosyal ağlarda paylaş

korkuyorsun cüce.
korkmamalısın.
etrafımız başarı öyküleri ile dolu.
sınırsın güç isimli kitabın yazarı anthony robbins 10 metrekarelik bir evde bulaşıklarını küvette yıkayarak başladığı yolculuğuna bir malikanede nokta koyamazdı korksaydı.
evet zorluklar olabilir, sıkıntılar olabilir ama atamızın da dediği gibi her ne ahval ve şerait içerisinde olursak olalım bizim muhtaç olduğumuz kudret damarlarımızdaki asil kanda mevcuttur.

o fikre benim niye girmediğime gelince.
benim kendi kendime taktığım bir lakap vardır.
millon $ idea man diye.

ve millon $ idea man bir fikri saklamaz, o fikri kendisi yapmaz, çünkü onun görevi üretmek ve sonra başarıları keyifle izlemektir.!
Sosyal ağlarda paylaş

iarwain said:

beyler beyler mantar yetiştirelim gelin teyzem zirayat mühensidi bi tane bodrum bulun yetiştirelim mantar satarkende bunlar kafa yapan mantar diyelim ama bildiğin beyaz şirin baba mantarı olsun

mantar işinde çok iyi para var ama şaka maka. kuzenim arkadaşlarıyla ortak girdi, sağlam para kaldırdı sonra uğraşamam diye devretti elemanlara falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Chaotic said:

işte nasıl üretelim nasıl işleyelimi konuşmaya başladıysak.
memelerden sıyrıldıysak eğer.
bu forum adam olur arkadaşlar.

e o zaman niye nergis çiçeği özütü toplayıp sat diyosun? adam senden 1 litre bilmem neyi 10kya alıyosa (sanmıyorum ya) o bir litreden yaptığı ilacı sana geri 100kya satıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

Chaotic said:

işte nasıl üretelim nasıl işleyelimi konuşmaya başladıysak.
memelerden sıyrıldıysak eğer.
bu forum adam olur arkadaşlar.

e o zaman niye nergis çiçeği özütü toplayıp sat diyosun? adam senden 1 litre bilmem neyi 10kya alıyosa (sanmıyorum ya) o bir litreden yaptığı ilacı sana geri 100kya satıyor.

mantıklı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...