Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA 2012 - 2013 Regular Season

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
tanyevic'i istemiyorlar gelmeyenlerin hemen hemen hepsi, çağ dışı olduğunu düşünüyorlar. Tanjevic ile dandik bir eleme grubunda sezon öncesini harcayıp, sezonu kötü açacaklarına Enes gibi çalışıp fit ve güçlü girmek istiyorlar.

Tanjevic'in antreman metodlarından en çok şikayet ediyorlardı. Sonuçta vitrinlik maç olmayınca adamlar niye gelsin ki?
Sosyal ağlarda paylaş

abi yapmayın etmeyin, avrupa'daki bebelere karşı güçlü tamam ona kimse birşey diyemez, NBA'de kendi takımında Favors'u bile kesemedi C için ...

Tamam gerçi Playoff baskısı ve tecrübeli uzunlar arasında çaylaklara şans tanınmamasının kurbanı da oldu ama açık ara NBA için yeterli gücü de yoktu. Arkasına adam alıp sürekli harcanıyordu ki durum böyle olunca koç riske etmek istemedi.

Çok rahat ribaund topluyor olmasaydı bence bu şartlar altında Utah'da daha az süre alırdı geçen yıl, LaMarcus'un en kötü döneminde bile arkasına alamamıştı izlediğim maçlarında,

Tamam yine güçlüydü, tamamen güçsüz demek istemedim ama çıkıpta NBA standartlarında demek yanlış olur. Avrupa'dan gelmiş, birkaç sene oynamamış bir çaylaktan ne bekliyorsun ki abi? Gasol geldiği yıl Avrupa'da harika işler yapmıştı ama NBA'de toplanabilmesi için yıllar geçti vs. vs.

Ha şu da var. Utah gibi bir takım yerine başka bir takımda olsaydı çok daha fazla süre alır ve gelişimine erken başlardı. Sonuçta Al-Millsap'ın arkasında kaldı ...

edit: gerçi kabul etmek gerek, arkasına adam alıp harcanmasının bir sebebi de mental eksikliğiydi. Onun içinde yaz döneminde komple tecrübeli isimlerle idmanlara çıktığını vs. okudum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Şöyle bir kadroya baktımda.Utah ne hale geldi ya...

Jamaal Tinsley,Earl Watson,Mo Williams,Raja Bell guardlara bak arkadaş

Deron williams ne yaparsa yapsın göndermek ^^ Birde karşılığında ne aldın yani ? Valla ben utah'lı olsam başkanı vururdum valla ztn allahın dağında kayak dışında yapıcak birşey yok :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...